Pagrindinis > Naujienos > Marijampolėje futbolą žaidžia ne tik mergaitės, bet ir močiutės

Marijampolėje futbolą žaidžia ne tik mergaitės, bet ir močiutės

 

Visi  futbolo mėgėjai neabejotinai  žino – Marijampolė futbolo miestas. Tačiau retas kuris susimąstė, kad čia yra ne tik mergaičių, bet ir močiučių komanda, abi jas treniruoja Viktorija Svirupskytė – Urkienė.

Šiuo metu Marijampolės futbolo centro trenerė veda treniruotes pradinių klasių mergaitėms. Mergaitės paklaustos nuomonės  apie trenerę, jai negailėjo gražių žodžių ir tikino, kad labai laukia rudens – kuomet prasidės rimti turnyrai ir jau galės išbandyti savo jėgas prieš mergaites iš kitų miestų. Rudenį trenerė treniruos  ir vyresnes merginas.

Taip pat  Viktorija Svirupskytė – Urkienė treniruoja, Marijampolės Mokolų ,,Černė‘‘  močiučių komandą,  Kaip teigia  Viktorija, treniruoti močiutes buvo  – tikras iššūkis, tačiau dabar labai džiaugiasi savo auklėtinėmis. Viktorija vis dar negali atsistebėti močiučių begaliniu noru žaisti futbolą. Jos visiems įrodė kad futbolą gali žaisti visi. Taip pat močiutės negali atsispirti nei vienam  futbolo turnyrui, tad važinėja po Lietuvą rungtyniauti, su kitomis močiučių komandomis. Šiuo metu komanda ruošiasi Lietuvos močiučių čempionatui ir į jį žiuri labai rimtai. Viena iš močiučių net vyko į Prancūziją atstovauti močiučių judėjimo futbole. Kaip Viktorija teigia, močiučių futbolas darosi vis populiaresnis, ir  ji net sulaukė prašymų  iš kitų močiučių priimti  jas į komandą, ar net suburti dar vieną naują.

img_e5989

Komentaras “Marijampolėje futbolą žaidžia ne tik mergaitės, bet ir močiutės

  1. Šaunuolė Viktorija!!! Aš sužavėta šios jaunos trenerės sugebėjimu visur suspėti, dalyvauti, dar puikiai mokytis ir žinoma, šeima!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE