Pagrindinis > Naujienos > Marijampolėje įžiebta Kalėdų eglė

Marijampolėje įžiebta Kalėdų eglė

Auksinė gražuolė eglė šiandien papuošė Marijampolės miesto centrą. 20 metrų aukščio stilizuota aukso spalvos dekoracijomis puošta eglė aikštėje nebus vieniša. Čia, netoliese,  nutūpė šeši spindintys dekoraciniai rutuliai ir žėrintis fotorėmelis, kuris į naujuosius 2022-uosius metus kviečia žengti su šypsena ir gėrio bei šilumos kupinomis širdimis.

Pagrindinėje miesto aikštėje sušvitusi auksinė Kalėdų eglė neatsitiktinai buvo papuošta auksinėmis dekoracijomis. Juk visą laiką su šiuo būdvardžiu keliamos asociacijos vertinamos teigiamai ir pozityviai. Jeigu sakome, kad žmogus turi „auksines rankas“, teigiame, kad jis yra labai darbštus. Posakis „auksinė širdis“ simbolizuoja gerumą ir dosnumą, „auksinė javapjūtė“ – derlingumą ir gausą. Būtent šias vertybes ir savybes simbolizuoja mūsų kalėdinė eglutė šiais metais.

Eglutės įžiebimo renginio metu prie eglutės susirinkusius marijampoliečius ir visus stebinčius tiesioginę eglutės įžiebimo transliaciją namuose sveikino savivaldybės meras Povilas Isoda, kuris džiaugėsi, jog su eglutės įžiebimu buvo simboliškai pradėtas gražiausių metų švenčių laukimo laikotarpis. Meras gyventojams linkėjo ramių ir jaukių artėjančių švenčių, kvietė kuo daugiau laiko skirti šeimos nariams, mylimiems žmonėms, mėgautis buvimu drauge ir kurti nepamirštamas akimirkas, kurias būtų smagu bei gera prisiminti.

Šiais metais Kalėdų eglutės įžiebimo šventė visiems dovanojo gerą nuotaiką ir netikėtumų pilną vakarą. Susirinkusiuosius stebino repuojantis Kalėdų senelis, Kalėdų stebuklą pajutęs Grinčas, įspūdingas ugnies ir lazerių šou bei dangų įvairiomis spalvomis nudažę fejerverkai.

lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE