Pagrindinis > Naujienos > Marijampolėje – nauja erdvė jaunimui

Marijampolėje – nauja erdvė jaunimui

 

Trečius metus iš eilės vyksta „Maxima LT“ projektas „Mes – bendruomenė“, kurio metu remiamos miestų ir miestelių bendruomenių iniciatyvos, padėsiančios skatinti jaunimo užimtumą. Šiais metais projektui buvo skirta 60 tūkst. Eur, iš kurių dalis bus investuota Marijampolėje.

Asociacija „Sūduvos regiono kultūros ir sporto centras“ dalyvavo konkurse teikdama paraišką ir laimėjo šį konkursą su projektu „Zet‘ų uolos“. iš UAB „Maxima LT“ gaunama 12 tūkst. Eur parama, 30 proc. sumos turi prisidėti ir Marijampolės savivaldybė.

„Zet‘ų uolos“ turėtų būti pirmoji Sūduvoje įrengta sertifikuota dirbtinio laipiojimo sienų erdvė, skatinanti jaunimą aktyviai ir sveikai leisti laisvalaikį, kartu šiuo projektu jaunimui siekiama sukurti sveiką ir saugią emocinę erdvę. Projektą numatyta įgyvendinti dar šiais metais Marijampolės mieste Pašešupio parke.

Uolų laipiojimo sportas puikiai lavina bene daugiausia raumenų grupių vienu metu, treniruoja ištvermę ir koordinaciją, padeda sutvirtėti fiziškai ir psichologiškai.

Viešųjų ryšių tarnyba

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE