Pagrindinis > Kitos temos > Galerijos > Marijampolėje netrūksta gyventojų, kurie nešykšti nei laiko, nei pinigų puošdami savo balkonus ir terasas

Marijampolėje netrūksta gyventojų, kurie nešykšti nei laiko, nei pinigų puošdami savo balkonus ir terasas

Ne tik Marijampolės miesto parkai ir skverai ar kitos prestižinės vietos šiuo metu žavi ryškiaspalviais gėlių žiedais – miesto tvarkdarių puoselėjamą grožį papildo ir gyventojų kuriami ar jau sukurti gėlynai.

Siūlome pasižvalgyti po kiek toliau nuo miesto centro nutolusias gatves – Atgimimo, Gedimino, Geležinkelio, P. Armino, Teatro, Varpo, Vilkaviškio, Vytauto… Jose gyvenantys marijampoliečiai – nuosavų ar daugiabučių namų gyventojai – taip pat negaili nei laiko, nei pinigų, puošdami savo gyvenamąją aplinką įvairiaspalviais gėlių žiedais.

Ir visai nesvarbu, kada namas pastatytas, kada jis remontuotas, naujintas, kas jame gyvena – žydintys balkonai ar kiemai bei terasos daug kur traukia praeivių akis. Fotoreportažo autorė pastebėjo, kad labiau linkę puoštis gyventojai, kurių puošmenas lengvai mato praeiviai, o jeigu prie gyvenamojo namo nėra judrios gatvės (mažiau „žiūrovų“), tai ir puoštis rūpi mažiau kam. 

Pasigrožėkime!     

Autorės nuotraukos.

P. Armino g. P. Armino g. Vytauto g.  Vytauto g. Vytauto g. Vytauto g. Varpo g. Vilkaviskio g. Atgimimo g. Atgimimo g.  Gelezinkelio g. Teatro g. Atgimimo g. Atgimimo g. Gedimino g. Gedimino g. lightbox gallery phpby VisualLightBox.com v6.1

Komentaras “Marijampolėje netrūksta gyventojų, kurie nešykšti nei laiko, nei pinigų puošdami savo balkonus ir terasas

  1. Na taip, visi gražiai puošiasi, bet jeigu būtų konkursas, labiausiai balsuočiau už Vilkaviškio ir Atgimimo gatvių gėlėtus balkonus! Spalvingai, skoningai – patraukliai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE