Pagrindinis > Naujienos > Marijampolėje paminėta Kultūros diena

Marijampolėje paminėta Kultūros diena

 

Marijampolės kultūros darbuotojų bendruomenė balandžio 15 dieną paminėjo Pasaulinę kultūros dieną. Tądien prie savivaldybės pastato suplevėsavo vieningos kultūros simbolis – Taikos vėliava, kurią kylančią pasitiko trimito garsai. Popietę kultūros centro pastato fasadą papuošė tentas, išmargintas Marijampolės ugdymo įstaigų vaikų taikos delniukų atspaudais. Vėliau kultūros srityje besidarbuojantieji ir kultūros veteranai buvo pakviesti stebėti muzikinio spektaklio – Domino teatro sukurto sceninio-koncertinio pastatymo „Paryžiaus katedra“.

Prieš spektaklį žiūrovus pasveikino Savivaldybės vadovai, Seimo narys Albinas Mitrulevičius. Savivaldybės meras Vidmantas Brazys kreipėsi į kiekvieną, dirbantį meno, muzikos, teatro, dailės, muziejų, bibliotekų, architektūros srityse ir padėkojo už kūrybines idėjas ir jų įgyvendinimą bei pasišventimą. Mero pavaduotoja Irena Lunskienė pasidžiaugė, kad kultūra Marijampolėje formuoja visų čia gyvenančiųjų požiūrį į gražėjančią aplinką, pasididžiavimo savo miestu jausmą. Ji priminė, kad ne be pagrindo Marijampolės savivaldybė prieš kelerius metus už pasiekimus kultūros srityje buvo apdovanota aukščiausiu savivaldos apdovanojimu – „Auksine krivūle“. Net penki savivaldybės kolektyvai yra pelnę „Aukso paukštės“ nominaciją, o 2018 m. laukia dar vienas labai ambicingas projektas – Marijampolė taps Lietuvos kultūros sostine. Administracijos direktorius Sigitas Valančius kreipėsi eilėmis, kurios kvietė į pasaulį pažvelgti Čiurlionio žvilgsniu.

Kultūros diena Marijampolėje minima kasmet. Tuomet kultūros darbuotojai tradiciškai pakviečiami į nemokamą koncertą ar spektaklį.

Viešųjų ryšių tarnyba

Aurelijos Baniulaitienės nuotraukos.

Kultūros darbuotojus sveikina Seimo narys Albinas Mitrulevičius. Sveikina Savivaldybės vadovai. Spektaklio fragmentas. lightbox jqueryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE