Pagrindinis > Naujienos > LSKL II vaikinų grupės bronzos medaliai – MK studentams

LSKL II vaikinų grupės bronzos medaliai – MK studentams

 

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) II vaikinų grupės bronzos medaliai antrus metus iš eilės atiteko Marijampolės kolegijos (MK) krepšininkams. Jiems mažajame finale dvikovoje prieš Lietuvos edukologijos (LEU-2) studentus užskaityta pergalė rezultatu 20:0.

Toks sprendimas priimtas po LSKL direktorato pasitarimo už šiurkštų Lietuvos edukologijos universiteto (LEU-2) antrosios komandos atstovų čempionato nuostatų pažeidimą.

Balandžio 13 dieną VGTU sporto salėje vykusiame mažajame finale į aikštę išbėgo žaidėjas, kuris neturi LSKL žaidėjo licencijos. Minėtose varžybose LEU-2 komandoje buvo užregistruotas žaidėjas Dainius Podlipskas (Nr. 9), tačiau paaiškėjo, kad su jo numeriu pažymėtais marškinėliais žaidė kitas žaidėjas – Paulius Kamarauskas. Pastarasis neturi LSKL licencijos.

Taigi, šiurkščiai pažeidus LSKL nuostatus, mažojo finalo rezultatas 76:65 (LEU-2 naudai) buvo anuliuotas ir bronzos medaliai artimiausiu metu bus įteikti Marijampolės kolegijos (MK) krepšininkams.

Be to, LSKL direktoratas nusprendė LEU-2 ekipos trenerį Gediminą Bražionį ir LEU-2 žaidėją Paulius Kamarauską diskvalifikuoti ateinančiam – 2016-2017 m. sezonui.

LSKL direktorė Lidija Okuneva parašė raštą ir apie tai pranešė Lietuvos krepšinio federacijai, Lietuvos krepšinio trenerių asociacijai, Nacionalinei krepšinio lygai, aukštųjų mokyklų sporto centro vadovams ir aukštųjų mokyklų treneriams.

Šaltinis: Lietuvos studentų krepšinio lyga

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE