Pagrindinis > Naujienos > Marijampolėje paminėta Pasaulinė neišnešiotukų naujagimių diena

Marijampolėje paminėta Pasaulinė neišnešiotukų naujagimių diena

 

Visą savaitę, lapkričio 13-17 dienomis, aplink J. Basanavičiaus aikštę išsidėstę pastatai švytėjo purpurine – vilties spalva, taip primenant kiekvienam apie Pasaulinę neišnešiotukų naujagimių dieną.

Marijampolės savivaldybės merė Irena Lunskienė, Socialinių reikalų departamento direktorė Daiva Pankauskienė bei tarybos narys Alvydas Kirkliauskas, minint Pasaulinę neišnešiotukų dieną apsilankė VšĮ „Marijampolės ligoninėje“. Čia pabendravo su Akušerijos ginekologijos skyriaus vedėja Lina Juciene ir įteikė simbolinę dovanėlę už nuolatinį rūpestį ir nuoširdų darbą. Kita dovanėlė perduota Vyresniajai slaugos administratorei Rūtai Markelienei, kuri tuo metu dalyvauti negalėjo.

Visam pasauliui ir mūsų valstybei neišnešioto naujagimio problema yra aktuali, nes pasaulyje 1 kūdikis iš 10-ties gimsta per anksti. L. Jucienė pasakojo, kad ligoninėje taip pat pasitaiko atvejų, kai reikia priimti neišnešiotukus – per metus tokių atvejų pasitaiko iki 10, pastebėjus laiku priešlaikinį gimdymą, nėščiosios iškart siunčiamos į Kauno klinikas.

Viešųjų ryšių tarnyba

Odetos Žilinskienės nuotraukos.

jquery visual lightboxby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE