Pagrindinis > Dėmesio! > Marijampolėje rudenį bus surengtas forumas „Pokyčių konferencija: Marijampolės kryptis M4.0”

Marijampolėje rudenį bus surengtas forumas „Pokyčių konferencija: Marijampolės kryptis M4.0”

 

Marijampolės savivaldybė kartu su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) Marijampolės filialu, verslo ir politikos žurnalu IQ (britų savaitraščio „The Economist“ partneris Lietuvoje) šį rudenį Marijampolėje planuoja rengti IQ forumą „Pokyčių konferencija: Marijampolės kryptis M4.0”. Konferencijos partneriai: Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje ir Lietuvos bankas.

Ta proga, birželio 28 d. Savivaldybės merė Irena Lunskienė sukvietė įvairių sričių verslo atstovus, kad kartu su organizatoriais būtų aptarta ir suformuluota būsimos konferencijos darbotvarkė.

Renginio metu žurnalo IQ vyriausiasis redaktorius Ovidijus Lukošius pristatė būsimos konferencijos koncepciją, pabrėždamas, kad Europos Komisija dar 2014 m. Marijampolės regioną pripažino kaip itin verslų regioną Lietuvoje.

KPPAR Marijampolės filialo direktorius Evaldas Ulevičius pristatė Marijampolės regiono specializaciją M4.0, išskirdamas keturis pagrindinius klasterius – maistas, mediena, metalas ir mokslas.

Susirinkę verslininkai diskutavo ir akcentavo, kaip svarbu yra išlaikyti jauną darbuotoją regione, koks svarbus ryšys yra tarp verslo ir aukštųjų bei profesinių mokyklų.

Apibendrinamas susitikimą, Marijampolės savivaldybės vicemeras Povilas Isoda pabrėžė, jog Marijampolės regionas vienas pirmųjų Lietuvoje aiškiai išskyrė, kuriose srityse yra stipriausias ir kus mato ekonominį potencialą, todėl iš Vyriausybės šioms sritims tikisi sulaukti akivaizdžios paramos.

Lapkričio mėnesį vyksiančioje konferencijoje bus suformuluotos ir pristatytos aiškios užduotys  verslui, mokymo įstaigoms, vietos ir centrinei valdžiai.

Komunikacijos skyrius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE