Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės savivaldybės vadovai padėkojo Vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistams

Marijampolės savivaldybės vadovai padėkojo Vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistams

 

Birželio 25 d. Marijampolės savivaldybės taryba patvirtino naują Marijampolės savivaldybės administracijos sudėtį. Pagrindinis pokytis, kad administracijos sudėtyje nuo liepos 1 d. nebeliks Vaiko teisių apsaugos skyriaus. Sunerimti nėra pagrindo – šis skyrius ir toliau funkcionuos, tačiau jis bus prijungtas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Birželio 29 d. – savivaldybės administracijos sudėtyje, paskutinė  darbo diena Vaiko teisių apsaugos skyriaus darbuotojams, nes nuo liepos 1 d. šis skyrius taps pavaldus centrinei vaiko teisių apsaugos institucijai – Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybai. Atsisveikinti su skyriumi ir padėkoti už jų darbą, atvyko Marijampolės savivaldybės vadovai: merė Irena Lunskienė, vicemeras Povilas Isoda ir administracijos direktorius Karolis Podolskis – jie negailėjo gražių žodžių ir padėkų visam skyriui ir linkėjo, kad tolimesnis darbas būtų dar efektyvesnis.

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba ir toliau vykdys savo misiją – saugoti ir ginti kiekvieno vaiko teises ir teisėtus interesus, tačiau po vaiko teisių apsaugos sistemos centralizacijos bus skiriamas dar didesnis dėmesys „Vaiko balso“ girdėjimui. Ši tarnyba dirbs visą parą.

Tarnybos siekis – suburti nepriklausomą, nešališką, profesionalią komandą, užtikrinti vienodą teisės aktų aiškinimo ir taikymo praktiką, nedelsiant reaguoti į kiekvieną pranešimą apie vaiko teisių pažeidimą, sukurti vienodą, atpažįstamą, draugišką vaikui Tarnybos aplinką, ugdyti ir didinti visuomenės nepakantumą vaiko teisių pažeidimams.

Komunikacijos skyrius

lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE