Pagrindinis > Naujienos > Marijampolėje sudaryta valdančioji dauguma

Marijampolėje sudaryta valdančioji dauguma

Balandžio 5 d. Lietuvos socialdemokratų partijos Marijampolės skyriaus pirmininkas Povilas Isoda, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Marijampolės skyriaus pirmininkas Dainius Gaižauskas ir Darbo partijos Marijampolės skyriaus pirmininkė Vaida Giraitytė pasirašė koalicinę sutartį, kuria sutaria dirbti daugumoje Marijampolės savivaldybės taryboje.

Daugumą sudarys 21 tarybos narys, iš kurių 13 socialdemokratų, 7 žaliųjų ir valstiečių atstovai ir viena Darbo partijos išrinkta tarybos narė. Koalicijos partneriai sutarė įgyvendinti visų partnerių  2019-2022 metų savivaldybių tarybų rinkiminėse programose numatytas vienodas nuostatas, o visais kitais klausimais jie tarsis remdamiesi geranoriškumo, skaidrumo ir teisingumo principais.

„Džiaugiuosi, kad sėkmingai baigėme derybas ir visi kartu sutarėme, kad pagrindinės naujosios koalicijos kryptys – darbų tęstinumas ir auganti, stiprėjanti Marijampolės savivaldybė, kurioje bus gera dirbti ir gyventi visiems. Sudarome plačią koaliciją, kad vyktų tikras darbas, o ne politinės peštynės. Kaip ir minėjome rinkimų metų, esame pasiruošę dirbti su visomis partijomis, kurios norės ne žodžiais, o darbais prisidėti prie mūsų žmonių gyvenimo gerinimo“ – pasirašant sutartį kalbėjo naujasis Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda.

Koalicijos partneriai sutarė, kad vicemerais bus siūloma Irena Lunskienė ir Paulius Marozas, administracijos direktoriumi Karolis Podolskis, direktoriaus pavaduotojais Valdas Tumelis ir Artūras Visockis, mero patarėja Agnė Pavelčikienė, tarybos sekretore Erika Naikelienė, o komitetus ir komisijas formuos remdamiesi rinkimuose iškovotų mandatų proporcijomis ir bendru sutarimu.

„Gerbiame Marijampolės rinkėjų valią ir norime įgyvendinti savo rinkimų programą dirbdami krašto žmonėms. Tai ir buvo dvi priežastys, kodėl pasirinkome eiti į koaliciją. Joje būsime  atsakingi už verslą ir investicijas, aplinkosaugą, žemės ūkį, jaunimo klausimus, kultūros paveldą. Padarysime viską, kad Marijampolėje visas verslas veiktų vienodomos sąlygomis. Įgyvendindami pranešėjų apsaugą, inicijuosime antikorupcinės sistemos įkūrimą savivaldybėje. Tai bus mūsų pirmasis darbas. Koalicijoje dirbsime vadovaudamiesi skaidrumo, atskaitingumo visuomenei pricipais. Esame informavę koalicijos partnerius, kad remsime tik šias vertybes atitinkančius sprendimus. Manau, kad tapus koalicijos partneriais, klausimus ir žmonių problemas pavyks išspręsti daug greičiau, o parlamentinė kontrolė bus efektyvesnė“ – kalbėjo LVŽS Marijampolės sk. pirmininkas Dainius Gaižauskas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE