Pagrindinis > Naujienos > Marijampolėje sužibo didžiausias kalėdinių eglučių parkas

Marijampolėje sužibo didžiausias kalėdinių eglučių parkas

Marijampolėje visų laukia šviesios ir spindinčios Kalėdos! Atskubant gražiausioms metų šventėms Poezijos parke, apšviestame šventinėmis instaliacijomis ir skambančiame kalėdine muzika, sužibo išmoningai papuoštos gyvos žaliaskarės bei originalios kalėdinės kompozicijos.

Kalėdinių eglučių parko įžiebimo ceremonijoje į šventę susirinkusius marijampoliečius ir miesto svečius pasveikino, visiems akcijos dalyviams padėkojo ir eglučių įžiebimo pradžią paskelbė Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda.

„Marijampolė jau tikrai alsuoja Kalėdų dvasia. Papuošta bei dovanomis padabinta didžioji miesto eglė ir atidarytas kalėdinių eglučių parkas, traukiantis žvilgsnius įspūdingomis instaliacijomis, kuria nuostabią šventinę nuotaiką. Džiaugiuosi, galėdamas jus, marijampoliečiai ir miesto svečiai pakviesti didžiąsias metų šventes pasitikti ir švęsti ypatinga kalėdine nuotaika alsuojančiame mieste, lankytis šiame nuostabiame kalėdinių eglučių parke ir pajusti šviesią kalėdinę dvasią“, – atidarydamas kalėdinių eglučių parką sakė savivaldybės meras Povilas Isoda.

Eglučių parko atidaryme visus ir didelius ir mažus pradžiugino Kalėdų senelis su dovanomis ir nuostabieji baltieji meškinai – Suvalkijos meškinas ir meškinas Tolis, renginiui žaismės suteikė šokių kolektyvo „LE/NOS“ ir „Olia lia“ vaikų popchoro dainininkų atliekamos dainos.

Šviečianti ir skambanti Kalėdinių eglučių pasaka Marijampolę puošia jau trečius metus. Šios akcijos globėja Savivaldybės vicemerė Agnė Pavelčikienė džiaugiasi, kad marijampoliečiai į kvietimą kurti kalėdines eglutes ir puošti savo miestą kasmet atsiliepia vis gausiau.

,,Kiekvienais metais puošėjų ir jų sukurtų eglučių bei kompozicijų skaičius vis auga. Džiugu, kad įvairios organizacijos, įstaigos ir bendruomenės mielai dalyvauja šioje šventinėje iniciatyvoje ir kasmet demonstruoja vis didesnę savo išmonę ir kūrybiškumą bei kartu sukuriame ypatingą šventę sau ir miesto svečiams. Viena už kitą gražesnės eglutės ir įvairiaspalvės kalėdinės puošmenos nuostabiai papildo centrinėje aikštėje stovinčią eglę ir visą šventinį laikotarpį kalėdinių eglučių parkas tampa kalėdiniais įspūdžiais žavinčiu traukos objektu”, – džiaugiasi vicemerė Agnė Pavelčikienė.

Šiais metais „Kalėdinių eglučių parke“ galima pasigrožėti net 140 puošėjų – darželių ir mokyklų, sveikatos ir socialinių įstaigų, verslo ir paslaugų įmonių, valstybinių įstaigų ir partijų, nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių bei kitų kūrėjų išradingai papuoštomis ar pagamintomis eglutėmis ir kalėdinėmis puošmenomis.

Marijampolėje sužibęs eglučių parkas, kuris šiemet yra didžiausias per savo trijų metų gyvavimo laikotarpį. Kviečiame apsilankyti, susipažinti su kiekviena eglute ir puošmena iš arčiau ir pasigrožėti.

Marijampolėje visų laukia šviesios ir spindinčios Kalėdos! Apsilankykite, nes kuo daugiau spindesio ir šviesių kalėdinių puošmenų – tuo daugiau jaukumo ir šventinio artėjančių Kalėdų džiaugsmo!

lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE