Pagrindinis > Naujienos > Marijampolėje Trys karaliai vaikams dovanojo miesto eglę puošusius atšvaitus

Marijampolėje Trys karaliai vaikams dovanojo miesto eglę puošusius atšvaitus

Pagrindinėje Marijampolės miesto aikštėje 12 metrų eglė buvo papuošta beveik 3 tūkstančiais atšvaitų, kurie per Tris karalius atiteko Marijampolės savivaldybės mokiniams. Tamsiu paros metu nešiojami atšvaitai vaikams suteiks saugumo kelyje ir primins praėjusias Kalėdas.

Kalėdinę eglę puošė 2760 margaspalvių atšvaitų. Būtent tiek Marijampolėje ir jos apylinkėse mokosi vaikų nuo pirmos iki penktos klasės. „Tai yra tas vaikų amžius, kai jie jau pradeda vaikščioti savarankiškai be suaugusiųjų, tačiau atidumo ir atsakingumo gatvėje dar stinga. Todėl pagalvojome, kad vaikams po švenčių nešioti tokius atšvaitus bus ir saugu, ir smagu, nes primins gražiausias metų šventes“, – sakė Marijampolės savivaldybės meras Vidmantas Brazys.

Originalią idėją Marijampolės savivaldybei pasiūlė tarptautinė autobusų kompanija, kuriai itin svarbu pėsčiųjų saugumas gatvėse. Marijampolė – tranzitinis Lietuvos miestas, ir čia per savaitę vien ECOLINES autobusų pravažiuoja apie pusšimtį. „Tikrai džiugu, kad Marijampolės savivaldybės vadovai įvertino mūsų pasiūlymą kurti „Saugiausią Lietuvos eglę“, nes tai ne tik patraukli eglės idėja, bet ir svarbus socialinės atsakomybės žingsnis“, – teigė ECOLINES Lietuvoje vadovas Remigijus Dvareckas.

Atsisveikinti su Kalėdų puošmena į J. Basanavičiaus aikštę sugužėjo per 600 pradinukų, lydimų savo mokytojų. Kadangi Trys karaliai, atlydėti į aikštę įspūdingos avinėlių palydos, buvo „nekalbūs ir nerangūs“, už juos atšvaitus vaikams teko dalinti Marijampolės savivaldybės merui V. Braziui, ECOLINES atstovui regione Olegui Vilučiui ir netyčia mieste užsilikusiam Kalėdų seneliui. Šventinę programą paįvairino Marijampolės kultūros centro pučiamųjų orkestras su šokių grupės „Arabeskas“ šokėjomis. Į aikštę neatėjusius mokinius atšvaitai pasieks po Trijų karalių šventės. Kiekvienas jų turės šiltą ir gražų prisiminimą apie Kalėdas, kuris padės ir būti matomam gatvėse ir keliuose.

Viešųjų ryšių tarnyba

Marijampolės savivaldybės administracijos nuotraukos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE