Pagrindinis > Naujienos > Marijampolėje Velykas moterys pasitiko futbolo aikštelėje

Marijampolėje Velykas moterys pasitiko futbolo aikštelėje

Balandžio 14 dieną, Marijampolė Sūduvos gimnazijos stadione įvyko Velykinė moterų futbolo šventė ,,Nerisk, o spirk‘‘. Į futbolo šventę atvyko 11 futbolo komandų iš visos Lietuvos. Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius pagal amžių:

1-as pogrupis nuo 12 iki 30 metų amžiaus moterys, ir jame žaidė komandos:

 • Bartninkai ,, Žalia balta‘‘
 • Marijampolės ,,Sūduva‘‘
 • Vilniaus ,,JL stars‘‘
 • Vilkija
 • Kybartų ,,FK sveikata‘‘
 • Tauragės SC – MFK

2-as pogrupis nuo 30 metų ir daugiau, jame varžėsi  šios komandos:

 • Vilniaus ,,JL stars‘‘
 • Utenos MFA ,,UU moterys‘‘
 • Marijampolės ,,Sūduvos močiutės‘‘
 • Vievio ,,Fly ladies‘‘
 • Utenos ,,Vytrolma‘‘

Šventės dalyvės savo jėgas išmėgino žaisdamos futbolą 7 prieš 7. Komandos varžėsi vieno rato sistema, sužaisdamos savo pogrupyje visos tarpusavyje. Velykinė nuotaika, nuostabus oras leido moterims mėgautis futbolo švente. Sužaidus visas varžybas paaiškėjo šventės nugalėtojos:

Pirmojo pogrupio 3 vietos nugalėtojomis tapo Vilkijos komanda, 2 vietą laimėjo  Vilniaus ,,JL Stars‘‘ komanda, o 1 vietą iškovojo Tauragės SC – MFK komanda.

Antrojo pogrupio 3 vietos nugalėtojomis tapo Vievio ,,Fly ladies‘‘, 2 vietą nugalėjo Vilniaus ,,JL stars‘‘ komanda, o 1 vietą iškovojo Utenos MFK ,,UU Moterys‘‘.

Šventės metu buvo surengta užduotėlė, kuri atspindėjo šventės pavadinimą ,,Nerisk o spirk‘‘ skirta  laimėti papildomus prizus ir išbandyti savo taiklumą,  tereikėjo nuo tam tikros žymos numušti su 1 dydžio kamuoliu kuo daugiau bokštelių, visos užduoties dalyvės buvo apdovanotos paguodos prizais, o daugiausia bokštelių numušusios trys dalyvės apdovanotos ,,Moterys už futbolą‘‘ Marškinėliais.

Taipogi buvo renkamos iš kiekvieno pogrupio po 1 rezultatyviausią žaidėją ir po 1 geriausią vartininkę. Po visų varžybų paaiškėjo kad abiejuose pogrupiuose po vienodą įmuštų įvarčių skaičių surinko dvi žaidėjos, bei geriausios dvi vartininkės nebuvo praleidę nei vieno įvarčio visų varžybų metu, taigi išsiaiškinti rezultatyviausias žaidėjas ir geriausius vartininkus teko mušant baudinius.  Po baudinių serijos rezultatyviausiomis žaidėjomis tapo Goda Papartytė, ir Eva Petrik, bei geriausiomis vartininkėmis  tapo Renata Strekienė ir Barbora Valeckaitė.  Jos buvo apdovanotos asmeniniais prizais ,,Moterys už futbolą‘‘

Renginio organizatorė dėkoja už pagalbą šventės metu: Ievai Kalpukevičiūtei, Silvijai Jurgelaitytei, taip pat varžybų teisėjams Egidijui Čivinskui, Ernestui Fedorčak, Augustei Zubrickaitei.

Dėkojame renginio rėmėjams UAB ,,Mantinga‘‘ ir judėjimui ,,Moterys už futbolą‘‘

Renginį organizavo Futbolo centro trenerė Viktorija Svirupskytė – Urkienė.

Nuotraukų autorės: Silvija Jurgelaitytė ir Ieva Kalpukevičiutė.

Marijampolės ,,Sūduva''. Marijampolės "Sūduvos" močiutės. lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE