Pagrindinis > Dėmesio! > Marijampolėje vyks popiežiaus Pranciškaus knygos pristatymas

Marijampolėje vyks popiežiaus Pranciškaus knygos pristatymas

 

Popiežiaus Pranciškaus pirmoji knyga „Dievo vardas – Gailestingumas“, vos pasirodžiusi šių metų pradžioje, iš karto susilaukė didelio tikinčiųjų bendruomenės susidomėjimo. Kitą savaitę į šios knygos pristatymą kviečiami marijampoliečiai ir miesto svečiai.

Knygos pristatymas vyks balandžio 27 d., trečiadienį, 17 val. Marijampolės P. Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje (Vytauto g. 20). Renginyje dalyvaus portalo bernardinai.lt vyr. redaktorius Donatas Puslys, svečią kalbins kunigas Rytis Baltrušaitis. Susirinkusiesiems gros Alytaus muzikos mokyklos mokytojų tango sekstetas.

„Pasirodžius šiai knygai, labai apsidžiaugėme, nes Šventojo Tėvo liudijimas svarbus visiems žmonėms. Popiežius Pranciškus, 2016-uosius metus paskelbdamas Gailestingumo ypatingojo jubiliejaus metais, dar labiau atkreipė dėmesį į šiandien ypač aktualią temą. Knygos pristatymas yra atliepas į Popiežiaus mintį skleisti Dievo gailestingumą visais įmanomais būdais. Tikime, kad knygos pristatymas padės žmonėms susidaryti platesnę nuomonę, kas yra gailestingumas ir kaip juo gyventi“, – pasakojo Vilkaviškio vyskupijos Parapinės katechezės ir religinio švietimo centro referentė Lina Mažeikaitė.

Knyga „Dievo vardas – Gailestingumas“ išleista 82 pasaulio šalyse. Kalbėdamasis su Vatikano apžvalgininku Andrea Tornielli, popiežius Pranciškus, pasitelkdamas jaunystės prisiminimus ir jautrius epizodus iš savo ganytojiškos patirties, pasakoja, kodėl taip stipriai troško neeilinių Šventųjų jubiliejinių metų. Paprastais ir tiesiais žodžiais popiežius Pranciškus kreipiasi į visus planetos vyrus bei moteris, šitaip pradėdamas nuoširdų ir asmenišką dialogą. Pagrindinė, popiežiui labiausiai rūpinti tema – gailestingumas. Ji visada buvo jo liudijimo, o dabar ir pontifikato, atspirties taškas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE