Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės apskrities policija: kokia buvo gruodžio 19-oji?

Marijampolės apskrities policija: kokia buvo gruodžio 19-oji?

Per praėjusią parą Marijampolės apskrityje buvo pradėti 9 ikiteisminiai tyrimai, apie kuriuos šiandien pranešė Marijampolės apskrities policijos spaudos tarnyba.

Marijampolės policijos tyrėjai aiškinasi, kas galėjo, teisininkų terminais, sukurstyti nusižudyti ar privesti prie savižudybės Igliaukos kaimo gyventoją (g. 1986 m.). Šis vyras vakar po pietų buvo pristatytas į Marijampolės ligoninę iš savo namų ir paguldytas gydyti dėl durtinės žaizdos pilve. Nelaimėlio artimieji teigė, kad jis peiliu susižaloję pats.

Kitą įvykį Marijampolės policininkai užfiksavo kaip didelės vertės vagystę. Vakar ryte į policiją kreipėsi vyras (g. 1989 m.) ir pranešė, kad apvogtas jo prižiūrimas garažas Marijampolėje, Suvalkiečių gatvėje. Garaže buvo automobilis BMW M5 (pagamintas 2013 m.). Iš mašinos buvo pavogtas vairas, prietaisų skydelis ir kitos dalys. Pranešėjo manymu, vagystė įvykdyta per pastarąsias 4–5 dienas. Nusikaltimu padaryta apie 20 000 eurų dydžio materialinė žala.

Kalvarijos policija pranešė, kad šeštadienio pavakare, apie 16.30 valandą, staiga nutrūko jauno vyro (g. 2000 m.) gyvybė – jis tapo eismo įvykio auka. Anot pareigūnų, kelio Kalvarija–Gražiškiai–Vištytis 6-ajame kilometre, automobilis „Audi A4“, vairuojamas minėto jauno vyro, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medį. Vairuotojas žuvo. Jo kūnas po avarijos buvo prispaustas sudaužytame automobilyje, todėl prireikė ugniagesių gelbėtojų pagalbos. Mašiną iš griovio ištraukė atvykę Kelių tarnybos darbuotojai.

Dar vienas įvykis Kalvarijos policijoje užfiksuotas dėl svetimo turto sugadinimo: vyras (g. 1984 m.), ryte atvykęs į savo ūkį Santakos kaime, pastebėjo, kad apgadinta ant sandėlio esanti vaizdo stebėjimo kamera, taip pat – vienas ūkio įrenginys. Tuo padarytas maždaug 8 000 eurų dydžio nuostolis.

Kazlų Rūdos policijos pareigūnai vakar prieš pat vidurnaktį Ąžuolų Būdos kaime pričiupo automobiliu „VW Golf“ važiavusius du jaunus vyrus. Mašiną vairavęs Kazlų Rūdos miesto gyventojas (g. 2002 m.) buvo blaivus, tačiau jo keleivis (g. 1992 m.), Ąžuolų Būdos kaimo gyventojas, buvo ne tik lengvai apgirtęs (1,19 promilės alkoholio kraujyje), bet ir turėjo, manoma, kokaino – narkotinės medžiagos – užspaudžiamame maišelyje. Keleivis buvo sulaikytas.

Kitas įvykis, kurį po vakar dienos tiria Kazlų Rūdos policininkai, yra siejamas su smurtu artimoje aplinkoje. Iškart laikinai už grotų atsidūrė labai girtas (3,25 promilės alkoholio) Kazlų pirmojo kaimo gyventojas (g. 1986 m.), nes pareigūnams buvo pranešta, kad jis namuose per kilusį žodinį konfliktą smurtavo prieš savo motiną (g. 1960 m.). Ši, beje, taip pat buvo girta (1,25 promilės alkoholio)…

Vilkaviškio policija aiškinasi girto (1,70 promilės alkoholio) vairuotojo (g. 1989 m.) skrydžio automobiliu į griovį aplinkybes ir priežastis. Nelaimė ankstų rytą, prieš pat aštuntą valandą, užfiksuota Čižiškių kaime (Vištyčio sen.). Čia, kelyje Vištytis–Varteliai, prie poilsiavietės „Viktorija”, automobilis „Renault Megane Scenic“ įvažiavo į griovį. Vairuotojui dėl to buvo įteiktas „kvietimas“ nurodytu laiku atvykti į Vilkaviškio policijos komisariatą, o automobilis buvo išvežtas į mašinų saugojimo aikštelę.

Jurbarko policijoje įregistruotas smurto šeimoje atvejis: po pietų Jurbarke, A. Giedraičio-Giedriaus gatvėje esančiuose namuose, įtariama, girtas vyras (g. 1961 m.) smurtavo prieš taip pat neblaivų (0,89 promilės alkoholio) savo sūnų (g. 1989 m.). Įtariamasis iškart nebuvo sulaikytas, todėl tikslus girtumas jam nenustatytas.

Jurbarko policijos pareigūnai vakar irgi sučiupo dėl disponavimo kvaišalais įtariamą jauną vyrą (g. 1994 m.). Šis vilnietis, prieš vidurnaktį vairuojantis automobilį „Jaguar Xtype“, pareigūnų buvo sustabdytas Jurbarke, Muitinės gatvėje. Automobilyje pareigūnai aptiko plastikinį maišelį su, įtariama, „žole“ – augalinės kilmės narkotine medžiaga. Automobilis iškart atsidūrė saugojimo aikštelėje, nes jo vairuotojas buvo laikinai sulaikytas.

Policijos archyvo nuotrauka (asociatyvi).

Sistemingai sekant ir visos šalies, ir Marijampolės apskrities policijos parengtas užfiksuotų nusikalstamų įvykių paros suvestines, akivaizdu, kad nė kiek nemažėja asmenų, disponuojančių kvaišalais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE