Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės apskrities policija: kokia buvo gruodžio 27-oji?

Marijampolės apskrities policija: kokia buvo gruodžio 27-oji?

Praėjusią parą Marijampolės apskrityje buvo pradėti 5 ikiteisminiai tyrimai, apie kuriuos šiandien pranešė Marijampolės apskrities policijos spaudos tarnyba.

Trijuose įvykiuose – ir vėl smurto artimoje aplinkoje problemos.

Kazlų Rūdos policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal šiuos pirminius duomenis: vidurnaktį namie, Višakio Rūdos kaime (Kazlų Rūdos sen.), prieš vidutiniškai apgirtusį (2,34 promilės alkoholio kraujyje.) vyrą (g. 1988 m.) smurtavo mažiau girtas (1,00 prom.) jo vyresnysis brolis (g. 1980 m.). Įtariamasis buvo sulaikytas.

Šakių savivaldybėje, Griškabūdžio miestelyje esančiuose namuose, apie pusę septynių vakaro girtas (2,42 prom.) vyras (g. 1983 m.), įtariama, smurtavo prieš blaivią sugyventinę (g. 1991 m.). Vyras buvo sulaikytas.

Kitas šio krašto gyventojas (g. 1995 m.), kaip pranešta, irgi smurtavo prieš savo sugyventinę (g. 2000 m.). Nesantaika temdė jaunos poros namus Kiaulupių kaime (Šakių sen.) apie 21 valandą. Ar asmenys buvo blaivūs, policija neinformavo.

Dar du ikiteisminiai tyrimai vakar buvo pradėti dėl nedrausmingų vairuotojų, abu – Vilkaviškio krašte.

Tuoj po 18 valandos Kybartuose, Kudirkos Naumiesčio gatvėje, buvo sustabdytas automobilis „Audi A6“, vairuojamas vyro (g. 1995 m.). Patikrinus mašinoje buvo rastas neteisėtai laikomas dujinis revolveris ir trys šoviniai. Visa tai paimta pareigūnų, įtariamas automobilio vairuotojas apklaustas.

O apie 20 valandą Vilkaviškyje, Vienybės gatvėje, policininkų buvo sustabdytas automobilis „Renault Laguna“, šį vairavo Stirnėnų kaimo (Pilviškių sen.) gyventojas (g. 1987 m.). Vyras pateikė policijos pareigūnams netikrą Lietuvos Respublikos vairuotojo pažymėjimą. Ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu

Policijos archyvo nuotrauka (asociatyvi).

Marijampolės apskrities policijos pareigūnai pastarosiomis dienomis kasdien pradėdavo vidutiniškai 3–5 ikiteisminius tyrimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE