Pagrindinis > Naujienos > „Marijampolės jaunųjų kompiuterininkų mokykla“ viršijo steigėjų lūkesčius

„Marijampolės jaunųjų kompiuterininkų mokykla“ viršijo steigėjų lūkesčius

Birželio 7 dieną vyko pirmųjų „Marijampolės jaunųjų kompiuterininkų mokyklos“ (MJKM) mokslo metų pabaigos šventė. Praėjusių metų rudenį pradėjo ir sėkmingai mokslo metus baigė net 40 įvairaus amžiaus moksleivių, kurie mokėsi 3 skirtingose mokymo programose: „Vartai į informatiką“, „Programavimo pradžiamokslis“ bei „Programavimas pažengusiems“.

Renginio pradžioje sveikinimo žodį taręs Marijampolės savivaldybės vicemeras Povilas Isoda visiems susirinkusiems linkėjo nesustoti, toliau siekti pačių geriausių rezultatų ir tobulėti bei išreiškė viltį, kad ši mokykla tokiu pat tempu kaip šiemet toliau plėstųsi ir ateityje užimtų vis platesnes veiklos teritorijas į visas puses.

Šventės metu kiekvienas moksleivis pristatė savo atliktą baigiamąjį darbą, kurį ruošė pagal per mokslo metus išmoktą programą. Visus moksleivių darbus vertino komisiją, kurią sudarė Marijampolės savivaldybės vicemeras Povilas Isoda, Marijampolės savivaldybės tarybos narys bei vienas iš MJKM pradininkų Ramūnas Burokas, MJKM strateginės plėtros vadovė Irma Pustelnikienė ir VšĮ „Sveikatingumo idėjos“ direktorius Andrius Jasinskis. Komisija vertino moksleivių kūrybiškumą, darbelių turinį bei patį pristatymą. Iš kiekvienos moksleivių grupės buvo išrinkti 2 geriausių darbų autoriai, kurie buvo apdovanoti specialiu LR Švietimo ir mokslo ministerijos padėkos raštu.

Pristatydami savo darbus MJKM mokiniai pasakojo, kad būtent šie užsiėmimai jiems padėjo atskleisti savo kūrybiškumą, realizuoti save, įgyvendinti savo seniai sugalvotas idėjas bei svajones, atrasti naujas veiklos sritis ar net verslo galimybes. Daugelis mokinių tvirtino, kad MJKM padėjo jiems suprasti, kad informacinės technologijos yra neatsiejama jų gyvenimo dalis ir savo ateitį sies būtent su šia sritimi.

„Marijampolės jaunųjų kompiuterininkų mokykloje“ šiais mokslo metais dirbo 7 informacinių technologijų mokytojai, kurie skyrė savo dėmesį ir laiką kiekvienam moksleiviui, renginio metu jiems dėkojo ir organizacijos direktorius Andrius Jasinskis sakydamas: „Noriu padėkoti mokytojams už nuoširdų darbą, nes tik jų ir jų profesionalumo, dėmesio, kantrybės ir atsidavimo dėka pavyko pasiekti, kad būtų toks puikus moksleivių dalyvavimo rodiklis, nes jie rinkosi ir skyrė savo laisvalaikį, investavo į savo ateitį.”

MJKM atstovai džiaugėsi pasiektais rezultatais ir teigė, su nekantrumu laukiantys ateinančių mokslo metų su naujomis idėjomis, naujovėmis, įdomiomis ir inovatyviomis programomis skirtomis 1-12 klasių mokiniams bei entuziastingais ir savo žiniomis norinčiais pasidalinti mokytojais.

Ateinančiais mokslo metais „Marijampolės jaunųjų kompiuterininkų mokykla“ moksleiviams siūlo net 8 naujas mokymo programas, o savo veiklą vykdys ne tik Marijampolėje, bet ir visame Marijampolės regione. Programų aprašus ir visą susijusią informaciją galite rasti tinklalapyje www.inovatoriai.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE