Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės kolegijoje prasidėjo prieššventinis laikotarpis

Marijampolės kolegijoje prasidėjo prieššventinis laikotarpis

Lapkričio 28 dieną Marijampolės kolegijos bendruomenės nariai pakvietė visus darbuotojus ir studentus į Advento popietę, kurios tikslas – artėjant gražiausioms metų šventėms pasidalinti šiluma, pabendrauti, pamąstyti ir pabūti kartu.

Popietės metu kapelionas Kęstutis Žemaitis priminė, kad Adventas yra krikščionių džiaugsmo laikas ir dvasinis pasirengimas gimti Jėzui. Kolegijos direktorė Alė Murauskienė pakvietė šiuo laikotarpiu stabtelėti: mažiau žvelgti į materialius dalykus, atsigręžti  į savo dvasią ir pamąstyti kas yra svarbiausia.

Prisiminus tikrąją šio laikotarpio prasmę, naujos durys į Adventą buvo atvertos uždegant pirmąją vainiko žvakę. Savo dainomis pakilią nuotaiką kurstė lyriškas Dariaus Nemura ir Raiškiojo žodžio studiją lankantys studentai Vilija Botyrienė ir Juozas Vencius. Oficialioji dalis baigėsi bendru Kalėdų eglutės papuošimu ir įžiebimu.

Pasibaigus pirmajai renginio daliai, popietės vedėjai pakvietė visus į adventinių vainikų kūrimo dirbtuvėles. Dirbtuvėlėse dalyvius pasitiko dėstytoja, floristė Ilona Grybauskienė su pagalbininke studente Laura Pečkienė, kurios pasakojo apie adventinio vainiko reikšmę, mokė gamybos technikų ir puošimo subtilybių. Pagamintais vainikais buvo papuoštos auditorijos, kiti dalyviai nešėsi juos į namus, kaip dalelę bendrystės jausmo.

Renginio pabaigą vainikavo bendros vaišės ir gražūs palinkėjimai.

Marijampolės kolegijos Kultūros ir sporto industrijų vadybos 4 kurso studentė Laura Pečkienė

Nuotraukų autorė – Indrė Difartaitė.

lightbox gallery phpby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE