Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės kolegijoje šventė – absolventams įteikti mokslo baigimo diplomai

Marijampolės kolegijoje šventė – absolventams įteikti mokslo baigimo diplomai

Birželio 25-ąją Marijampolės kolegijos prieigose, Kvietiškio dvaro teritorijoje, po atviru dangumi, 138 absolventams įteikti aukštojo mokslo baigimo diplomai, keturioms studentėms – su pagyrimu. Tai šventė, kuri vainikavo visų studijų metų pastangas, prasmingą laiką paskaitose, praturtėjimą žiniomis, patirtimis, sukauptomis studentų praktikose, projektuose, siekusiuose tolimiausius kraštus, ir su dėstytojais atsiradusį ryšį, užauginusį dar didesnį pasitikėjimą savimi.

Saulei pakilus į aukščiausią tašką, prie kolegijos pradėjo būriuotis juodomis mantijomis, gėlių puokštėmis, džiaugsmo ir nerimo papuoštais veidais absolventai. Diplomų įteikimo šventė prasidėjo nuo iškilmingos eisenos, kurioje rikiavosi vėliavnešiai, kolegijos administracijos atstovai bei visos absolventų grupės, lydimos programų komitetų pirmininkų ir kuratorių. Skambant iškilmingam himnui Gaudeamus, studentus prie scenos pasitiko svečių, kitų kolegijos dėstytojų bei absolventų šeimos narių ir draugų minia.

Diplomų įteikimo iškilmėse absolventus savo vizitu pagerbė ir sveikino Marijampolės savivaldybės meras, kolegijos absolventas Povilas Isoda, Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius, kolegijos absolventas Karolis Podolskis, Marijampolės savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto narė Irena Lunskienė,  Marijampolės savivaldybės tarybos Socialinės ir sveikatos apsaugos komiteto narys Andrius Vyšniauskas, kolegijos Tarybos pirmininkės pavaduotojas Kęstutis Svitojus, UAB Mantinga atstovė Nijolė Daukšienė, UAB Marijampolės pieno konservai atstovė Daiva Šliakonienė, Liudvinavo seniūnijos seniūnė Jolanta Maceikienė, kolegijos administracijos atstovai bei dėstytojai.

Šventės vedėjai, Karolis Sinckas ir Jurgita Mikulionė, sveikinimo kalbas tarti kvietė kolegijos direktorę Alę Murauskienę, merą Povilą Isodą, Kęstutį Svitojų, Savivaldybės tarybos narius bei socialinių partnerių atstoves, kurios apdovanojo geriausiais rezultatais, diplomais su pagyrimu, pabaigusias diplomantes. Džiaugėsi, kad motyvuoti, dar daugiau siekiantys studentai mokosi vienintelėje Sūduvos regiono kolegijoje ir ragino savo patirtis panaudoti kuriant mūsų regiono ateitį. Padėkos žodžius kolegijai, dėstytojams, šeimos nariams tarė ir Edukologijos ir socialinio darbo bei Verslo ir technologijų fakultetų absolventų atstovai, taip pat šaržą dėstytojams įteikė Teisės studijų programos diplomantai. Diplomų įteikimo ceremonijos momentus, sveikinimo kalbas apipynė dainomis, tiek jautriais, tiek humoru nuspalvintais tekstais Jurgitos M. bei Karolio S. duetas.

Dar kartą sveikiname jau 17-tą kolegijos absolventų laidą ir dėkojame visiems, kurie šią progą pagerbė savo buvimu, gėlėmis, apkabinimais, linkėjimais ir įdėtu darbu, kad ši šventė įvyktų.

lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE