Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės kolegijos absolventams įteikti aukštojo mokslo baigimo diplomai

Marijampolės kolegijos absolventams įteikti aukštojo mokslo baigimo diplomai

Kiekvieną vasarą Sūduvos širdyje įsikūrusi aukštoji mokykla palydi į gyvenimą naują absolventų laidą. Birželio 29-oji tapo įsimintina diena Marijampolės kolegijos absolventams – jiems įteikti aukštojo mokslo baigimo diplomai. Šią dieną buvo išleista 21-oji absolventų laida ir įteikti 102 diplomai (12 iš jų – su pagyrimu). Naują gyvenimo puslapį atversti kolegijos bendruomenė išlydėjo, pagal savo sritį studijavusius ištęstinių ir savo profesinio kelio ieškančius nuolatinių studijų, Vaikystės pedagogikos, Darnaus verslo vadybos, Verslo anglų kalbos ir komunikacijos, Socialinio darbo, Transporto logistikos, Informacinių sistemų technologijų ir kibernetinės saugos studijų, Teisės ir viešųjų pirkimų bei Buhalterinės apskaitos studijų programų absolventus.

Diplomų įteikimo šventė prasidėjo nuo tradicinės šventinės eisenos mieste, kuri vyko nuo Marijampolės Vytauto parko iki Marijampolės kultūros centro, kuriame ir vyko šventinės iškilmės. Į jas rinkosi absolventai bei juos pasveikinti atvykę artimieji, draugai, kolegijos bendruomenės nariai. Marijampolės kolegijos direktorė Alė Murauskienė kartu su administracija iškilmingai atidarė renginį, tardami prasmingus, jautrius žodžius, pratęsdami mintį „Tu esi…“ ir taip privertę ne tik absolventus, bet ir visus susirinkusiuosius susimąstyti kas gi esame kiekvienas sau bei kitam, kas esame šiandien ir kas būsime rytoj…

Diplomantus sveikino atvykusi Mykolo Romerio universiteto, kurio dalimi nuo spalio pirmosios taps Marijampolės kolegija – Sūduvos akademija, Rektorė prof. dr. Inga Žalėnienė. Ji džiaugėsi galėjusi dalyvauti tradicinėje eisenoje ir ne tik kartu su diplomantais bei visa aukštosios mokyklos bendruomene išgyventi visas šventines akimirkas, bet ir pasigrožėti Marijampolės miestu, kuris greitu metu taps universitetiniu. „Sūduva nuo seno garsėja ne tik stipriais ūkininkais, bet ir šviesuoliais,“ – sakė MRU rektorė. – „Suvalkijos lygumose užaugo visa plejada žinomų pedagogų, kalbininkų, dvasininkų, valstybės ir visuomenės veikėjų, kurie nuvertė kalnus, dirbdami vardan tos Lietuvos“. Pažymėjusi, kad Marijampolėje sėkmingai dirba ir MRU alumnai, ji palinkėjo absolventams nepritrūkti suvalkietiško atkaklumo siekti profesinių aukštumų ir pakvietė aktyviai įsitraukti į Sūduvos akademijos kūrimą.

Taip pat sveikinimo žodį tarė Lietuvos Respublikos Seimo nariai Vaida Giraitytė – Juškevičienė, Andrius Vyšniauskas, Marijampolės kolegijos kapelionas Kęstutis Žemaitis. Visi diplomantams linkėjo būti atviriems pokyčiams, naudotis jų atvertomis galimybėmis, visada sugrįžti į Alma Mater ir tęsti jau universitetines studijas MRU Sūduvos akademijoje.

Padėkos žodžius kolegijai bei dėstytojams nuo visų absolventų tarė diplomantė Raimonda Geležienė ir įteikė absolventų simbolinę padėką, kuri simbolizuoja gamtos virsmą, žaliavimą ir žydėjimą – tarsi gilus atspindys Marijampolės kolegijos nueito kelio aukštojo mokslo puoselėjime Sūduvos regione.

Diplomų įteikimo ceremonijos momentus, sveikinimus muzikos garsais ir dainomis apipynė Marijampolės kultūros kamerinis ansamblis CANTARE, vadovė Margarita Upit bei Marijampolės meno mokyklos auklėtinės Milda ir Urtė, mokytoja Laima Lapkauskaitė.

Marijampolės kolegijos 21-osios laidos absolventai įstoję į kolegiją atrado aukštosios mokyklos pasaulį ir atviras jo galimybes, perėmė neįkainojamas žinias, išsiugdė reikalingas specialybių kompetencijas, išsinešė profesines, gyvenimiškas ir tarptautines patirtis. Dėl to tikime, kad šių metų Marijampolės kolegijos absolventai bus atviri naujoms idėjoms ir pokyčiams, žengdami tolimesnius profesinės karjeros žingsnius.

Indrės Difartaitės ir Vytauto Karsoko nuotraukos.

lightbox gallery phpby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE