Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės kolegijos absolventams įteikti mokslo baigimo diplomai

Marijampolės kolegijos absolventams įteikti mokslo baigimo diplomai

Birželio 26-oji Marijampolės kolegijos bendruomenei – ypatinga diena. Tą dieną buvo įteiki 136 aukštojo neuniversitetinio mokslo diplomai (8 iš jų – su pagyrimu).

Nuo 12 val. Vytauto Didžiojo parke rikiavosi mantijomis, šypsenomis pasipuošusi bei geromis emocijomis apsiginklavusi studentų ir dėstytojų minia, kuri, žygiuodama į Marijampolės kultūros centrą, dalijosi su miestu savo studijų baigimo džiaugsmu. 13 val. Kultūros centre vyko kolegijos diplomų įteikimo iškilmės, kuriose absolventus sveikino Marijampolės savivaldybės meras, kolegijos absolventas Povilas Isoda, vicemerai Artūras Visockis ir Paulius Marozas, kolegijos Tarybos pirmininkė, Mykolo Romerio universiteto Teisės fakulteto prodekanė studijoms prof. dr. Snieguolė Matulienė ir jos pavaduotojas Kęstutis Svitojus, kolegijos administracijos atstovai ir dėstytojai bei socialiniai partneriai. Kultūros centro ne tik parteryje, bet ir balkone šurmuliavo glėbiais gėlių ir dovanų nešini absolventų šeimų nariai ir draugai. 

Diplomų įteikimo iškilmėse skambėjo kolegijos direktorės Alės Murauskienės, mero Povilo Isodos, Tarybos pirmininkės įkvepiantys sveikinimo žodžiai visai absolventų laidai, taip pat diplomantai savo padėkos žodžius dėstytojams ir visai kolegijos bendruomenei. Šventę vedė Marijampolės kultūros centro direktoriaus pavaduotojas kultūrai ir bendriesiems reikalams Ričardas Bagdanavičius, o savo muzikine dovana visus absolventus šokti ir dainuoti privertė (gerąja prasme) Marijampolės kultūros centro vokalinis ansamblis „Savito“.

Kolegijos bendruomenė kviečia studijuoti kolegijoje ir primena, kad pagrindinio priėmimo pirmasis etapas tęsis iki liepos 22 d., o studijų sutartis galima pasirašyti iki liepos 29 d. Vėliau laukia antrasis ir papildomas priėmimo etapai. Viena populiariausių studijų programų – socialinis darbas.

lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Taip pat skaitykite