Pagrindinis > Naujienos > Futbolo turnyras „Atverk duris vasarai 2019“ Keturvalakiuose

Futbolo turnyras „Atverk duris vasarai 2019“ Keturvalakiuose

Kas suburia vaikus, jei ne noras pasivaržyti ir prasmingai bei įdomiai praleisti laiką. Ir per vasaros atostogas futbolas sukvietė vaikus į turnyrą „Atverk duris vasarai 2019“. Liepos 8 d. Vilkaviškio r. Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro stadione raičiojosi vaikų spardomas futbolo kamuolys.

Visi turnyro dalyviai suskirstyti į komandas burtų tvarka. Iš viso dalyvavo 8 komandos, sudarytos iš įvairaus amžiaus vaikų – nuo 5 iki 14 metų. Komandos varžėsi žaisdamos su pirmo dydžio kamuoliu į mažus vartus. Varžybos vyko be teisėjų: patys vaikai priiminėjo sprendimus, taip parodydami vieni kitiems pagarbą bei ugdydamiesi sąžiningo žaidimo supratimą.

Varžybų dalyviai apdovanoti asmeniniais prizais ir medaliais, kuriuos įsteigė Marijampolės apskrities futbolo federacija.

Rezultatyviausiu futbolo turnyro „Atverk duris vasarai 2019“ žaidėju tapo Ignas Sakalauskas, mergaičių tarpe rezultatyviausia žaidėja išrinkta Gabija Šlekytė.

Geriausiu gynėju pripažintas Žygimantas Mieliauskas, o geriausia gynėja tapo Deimilė Biskytė.

Geriausiu varžybų vartininkų išrinktas Arminas Paliokas, geriausios vartininkės vardas atiteko Emilijai Puskunigytei.

Geriausio puolėjo prizas įteiktas Joriui Grivačiauskui, mergaičių tarpe šį titulą pelnė Smiltė Maučeckaitė.

Už gražiausią įvartį asmeniniu prizu apdovanotas Joris Augulevičius.

Visiems turnyro dalyviams įteikti medaliai.

Paguodos prizais, kuriuos įsteigė Lietuvos masinio futbolo asociacija, apdovanoti dauguma vaikų, kurie kupini noro laimėti, sąžiningai ir draugiškai spardė kamuolį futbolo aikštelėje. Už iniciatyvumą populiarinant futbolą asmeninės dovanos įteiktos ir renginio organizatorėms Aušrai Biskienei ir Vilijai Urbšienei.

Renginį organizuoti padėjo nepakartojami futbolo entuziastai Martynas Karpavičius ir Povilas Melnykas. Renginio akimirkas įamžino Aušra Biskienė.

Nesvarbu, ar danguje švietė saulė, ar kaupėsi sunkūs lietaus debesys, futbolas, gera nuotaika, buvimas su draugais bei noras nugalėti renginio dalyviams suteikė nepakartojamų akimirkų ir džiugių emocijų.

Parengė Aušra Biskienė

lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Taip pat skaitykite