Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės kolegijos studentai šventė Tarptautinę studentų dieną

Marijampolės kolegijos studentai šventė Tarptautinę studentų dieną

Marijampolės kolegijoje lapkričio 17 d. nuo ankstaus ryto šurmuliavo studentai. Jie ruošėsi automobilių važiuotuvėm „Kada tai daryti, jei ne Tarptautinės studentų dienos metu?”.  Studentus su švente sveikino Marijampolės kolegijos direktorė Alė Murauskienė, ji linkėjo ne tik studijuoti, bet ir studentauti. O renginio vedantieji visus pralinksmino pasidalindami įdomiais, šmaikščiais faktais apie studentus, kurie kėlė šypsenas ir juoką. Po sveikinimų ir palinkėjimų studentai, papuošę automobilius, kartu su Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnais išriedėjo į Marijampolės miesto gatves priminti, kokią svarbią dieną mini kolegijos bendruomenė.

Po važiuotuvių studentai rinkosi į renginį, kurio metu dalyvavo diskusijoje aktualiausiomis temomis, klausėsi muzikos, šoko, dainavo karaoke, žiūrėjo filmą, vaišinosi aromatingu arbatos puodeliu. Šventę vainikavo fotografijų ciklas „Mano studentiška nuotaika“.

Marijampolės kolegijos studentai džiaugėsi galėdami šią dieną priminti visiems, jog yra ateitį kurianti bendruomenė, puoselėjanti akademinę kultūrą, kurianti inovatyvias idėjas. Ši šventė buvo skirta ne tik paminėti Tarptautinę studentų dieną, tačiau ir parodyti studentišką vienybę bei bendrystę, siekiant ir toliau kurti atvirą, kūrybišką, lanksčią, atsakingą, tarptautišką studentiją kolegijoje, mieste, Sūduvos regione.

Marijampolės kolegijos studentų atstovybės prezidentė

Vilija Botyrienė

Nuotraukų autorė Indrė Difartaitė.

lightbox gallery phpby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE