Pagrindinis > Dėmesio! > Jono Basanavičiaus gimtinė tradiciškai kviečia kartu paminėti 171-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines!

Jono Basanavičiaus gimtinė tradiciškai kviečia kartu paminėti 171-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines!

Nuo lapkričio 21 d. į Jono Basanavičiaus gimtinę Ožkabaliuose atvyksta Lietuvos nacionalinio muziejaus parengta kilnojamoji paroda „Vasario 16-osios šventė 1919–1940 metais: susitelkimas ateičiai”, kurioje pasakojama, kaip Vasario 16-oji būdavo švenčiama tarpukario Lietuvos Respublikoje. Ji primins jau dingusius Vasario 16-osios šventės ženklus, kurie anuomet būdavo įprasti, ir nukels ne tik į tuometinę sostinę Kauną, bet ir į Alytų, Vilkaviškį, Klaipėdą, Laukžemę, Luokę, Joniškį, Raguvą, Zarasus, netgi į Čikagą ir Buenos Aires. Demokratiškose, telkiančiose Vasario 16-osios nuotraukose – susikaupę, džiugūs ne tik valstybės kūrėjai ir vadovai, bet ir smalsiai į kamerą žvelgiantys kukliai apsirengę žmonės.

Lapkričio 25 d. 17 val. kviečiame į  vakaronę-viktoriną, kuri vyks Vilkaviškio kultūros cente. Renginį ves Domantas Bugailiškis, koncertuos Kalvarijos folkloro ansamblis „Diemedis”.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE