Pagrindinis > Regione > Kultūra > Marijampolės kultūros centras vėl laukia lankytojų: kol kas galima apžiūrėti tik parodas

Marijampolės kultūros centras vėl laukia lankytojų: kol kas galima apžiūrėti tik parodas

🔶🔸Gegužės 13 d., sušvelninus karantino sąlygas, duris lankytojams vėl atvėrė Marijampolės kultūros centras.
📣Kol kas kultūros centre apsilankyti kviečiami tik parodų lankytojai, renginiai dar nevyksta.
🔶Užsukti pasigrožėti ekspozicijomis bus galima pirmadieniais–penktadieniais: 10.00 val. – 14.00 val. ir 15.00 val. – 19.00 val.
🔸Nuo 14.00 iki 15.00 val. bus vėdinamos ir dezinfekuojamos patalpos, todėl lankytojai į kultūros centrą nebus įleidžiami.

🔸Kultūros centre lankytis bus galima tik dėvint apsaugines veido priemones ir vienkartines pirštines, bus ribojami lankytojų srautai.
🔸Nerekomenduojama lankytis rizikos grupės asmenims vyresniems nei 60 m. amžiaus ir (arba) sergantiems lėtinėmis ligomis.
🔸Karščiuojantys lankytojai arba turį ūmių viršutinių kvėpavimo ligų požymių (pvz., sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas) į kultūros centrą nebus įleidžiami.
🔸Lankytojai turės dezinfekuoti rankas, o apžiūrėdami ekspozicijas laikytis saugaus 2 metrų atstumo.

🔷🔶Kultūros centro kolektyvas viltingai laukia ir ruošiasi susitikimams su žiūrovais renginiuose įvairiose erdvėse, į kuriuos lankytojai bus kviečiami vėliau atsižvelgiant į visas rekomendacijas, o šiuo metu džiaugiasi galimybe pakviesti aplankyti parodų ekspozicijas ir dėkoja už supratingumą bei prašo laikytis nustatytų reikalavimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE