Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės merė pasveikino šimtametę

Marijampolės merė pasveikino šimtametę

 

Nors šalies gyventojų amžius ilgėja, ne kiekviena lietuvių giminė gali pasigirti turinti šimtamečių. Marijampolės socialinės pagalbos centro globos namuose nuo 2013 m. gyvenanti Adelė Baltrūnienė šiemet per Žolinę minėjo savo 100-ąjį gimtadienį. Garbios sukakties proga rugpjūčio 16 d. šimtametę pasveikino Marijampolės savivaldybės merė Irena Lunskienė ir administracijos direktorius Karolis Podolskis. Jubiliatei per petį perjuosta simbolinė juosta, įteikta puokštė gėlių, sugiedota „Ilgiausių metų”. Palinkėta daug sveikatos, šviesių dienų atpildo už nudirbtus darbus, išdalintą širdies gerumą ir kad laikas dar neštų naujas dienas, o lemtis visada dovanotų artimųjų ir aplinkinių rūpestį.

100 metų sulaukusi moteris pergyveno savo vyrą ir net keturis vaikus. Artimųjų likę nedaug – lanko anūkas, įsipareigojimų turi dukterėčia. Nors oficialiuose dokumentuose moters gimimo data nurodyta 1918 m. gruodžio 15 d., pačios Adelės teigimu, ji gimusi per Žolinę. Šią dieną ir pasirinko paminėti įspūdingą jubiliejų. Ir ne bet kaip, o tradiciškai, prie gausaus vaišių stalo su kolegomis iš globos namų ir prižiūrinčiais darbuotojais.

Marijampolės savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyriaus duomenimis, daugiau šiemet tokių sukakčių tarp savivaldybės gyventojų nebus.

Komunikacijos skyrius

dsc_5568

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE