Pagrindinis > Dėmesio! > Marijampolės mieste mažinama neeksploatuojamų automobilių

Marijampolės mieste mažinama neeksploatuojamų automobilių

Marijampolės kiemuose, kitose bendrojo naudojimo vietose ir netgi privačiose teritorijose turėtų akivaizdžiai sumažėti neeksploatuojamų ir be priežiūros paliktų automobilių. Savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus specialistai kontroliuoja miesto teritorijas ir, aptikę galimai neeksploatuojamas transporto priemones, patikrina jų valstybinio registracijos numerio statusą dalyvavimui viešajame eisme. Nustačius, kad transporto priemonė neturi galiojančios techninės apžiūros ir draudimo, įspėja neeksploatuojamos transporto priemonės savininkus tinkamai ja pasirūpinti arba pašalinti iš teritorijos. Nepasirūpinus savininkui gresia bauda, kuri pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 414 straipsnį gali būti nuo 70 iki 140 Eur. Gatvėse, aikštėse, parkuose, skveruose, kitose bendrojo naudojimo ir nuosavybės teise ar kitu teisėtu pagrindu, valdomuose žemės sklypuose laikyti neeksploatuojamas, techniškai netvarkingas, paliktas be priežiūros transporto priemones ar jų dalis draudžia ir 2016 m. patvirtintos Marijampolės savivaldybės teritorijos tvarkymo ir švaros taisyklės. Viešosios tvarkos skyriaus vyriausioji specialistė Regina Pakrosnevičienė teigia, kad dauguma gyventojų, gavę įspėjimus, skuba tvarkytis. „Bet kartais tai būna gryniausias apsileidimas, senų rakandų kaupimas kaip liga – o gal dar prisireiks?..“ – sako ji. Specialistai vis tik tikisi, kad „seno laužo“ mieste pastebimai mažės, juk savininkai jį gali parduoti kaip metalo atliekas arba priduoti Eksploatuoti netinkamų transporto priemonių tvarkytojų asociacijos suvienytoms įmonėms.

Viešosios tvarkos skyriaus specialistai prašo pačius gyventojus pranešti apie pastebėtą iš pažiūros nenaudojamą automobilį el. p. viesojitvarka@marijampole.lt (su nuotrauka ir adresu).

Į Eksploatuoti netinkamų transporto priemonių tvarkytojų asociaciją galima kreiptis mob. 8 663  663 41 arba el. paštu info@autotvarkymas.lt, daugiau informacijos rasite internetinėje svetainėje autotvarkymas.lt.

Komunikacijos skyrius

4 komentarai(-ų) “Marijampolės mieste mažinama neeksploatuojamų automobilių

  1. pvz jei dirbat iš namų ir viskas yra kojom pasiekiama, automobilio reikia tik savaitgalį ar net ne kiekvieną.. pvz Vilniuje geriau nuomotis arba ilgalaikę arba su kokiu spark važinėt, tai čia irgi gal kažkas būna

  2. na žmonės ir patys galėtų būti sąmoningesni ir nelaikyti metalo laužo kiemuose, užimant vietą ir aplamai nelabai gražiai atrodant. jei auto tvarkingas, patvarkykit jį, nupirkit detalių ir parduokit. stovintis nenaudojamas auto genda vien stovėdamas… nėra tikslo jį laikyti.

  3. Taip ir turi buti. Vietos kiemuose nepakanka, o kai stovedavo seni, nevaziuojantys automobiliai, situacija buvo dar blogesne. Nesuprantu zmoniu kam laikyti daikta, kuris niekam nereikalingas ir negali buti naudojamas. Suprantu jei sugedo, keleta dienu ar savaiciu lauki kada meistras priims remontui, bet ne istisus menesius ar metus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE