Pagrindinis > Naujienos > Renginys Vilkaviškyje. Tolerancija yra pagarba, kurios vertas kiekvienas žmogus

Renginys Vilkaviškyje. Tolerancija yra pagarba, kurios vertas kiekvienas žmogus

Lapkričio 16-ąją minima Tarptautinė tolerancijos diena. Šią dieną Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – apskr. VPK) Vilkaviškio r. PK pareigūnai kartu su Marijampolės profesinio rengimo centro Vilkaviškio skyriaus auklėtiniais pažymėjo renginiu „Tolerancijos diena su TOLERANCIJOS RAKTU“.

Kaip teigė šio renginio organizatoriai, iniciatyvos idėja TOLERANCIJOS RAKTAS – puikiai tinkantis atrakinti žmonių mintims, širdžiai, jausmams ir įsilieti į savo minčių ir širdies labirintą šalia esantį kitokį žmogų ne tik savo išvaizda, bet ir kitokių pažiūrų, išpažįstančių kitą religiją ir kt..

Kai kurie žmonės savo viduje turėdami pakantumą, supratimą, draugiškumą, kito priėmimą, pagarbą, ne visada tai atskleidžia kitiems, todėl kartais reikia turėti simbolinį raktą, kuriuo galime atrakinti žmogaus vidinį pasaulį ir padėti atsiskleisti šioms žmogaus savybėms.

Iniciatyvai palaikyti šios mokymo įstaigos auklėtiniai dalyvavo rašinio konkurse „Ar turime toleruoti netolerantiškus žmones?“, kuris buvo skelbtas Marijampolės apskr. VPK Vilkaviškio r. PK iniciatyva. Visi rašinio konkurso dalyviai buvo paskatinti policijos įsteigtomis atminimo dovanomis. Renginio metu buvo diskutuojama kalbama apie administracinę ir baudžiamąją atsakomybes.

Klausimas kiekvienam iš mūsų – ar turime toleruoti netolerantiškus žmones? Niekuomet nepamirškime, kad tolerancija yra pagarba, kurios vertas kiekvienas žmogus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE