Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės „Miesto dienose“ šeimos varžėsi futbolo turnyre „Vieninga šeima“

Marijampolės „Miesto dienose“ šeimos varžėsi futbolo turnyre „Vieninga šeima“

Gegužės 26 dieną Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijos stadione įvyko tryliktasis šeimų futbolo turnyras. Tradicinis šeimų futbolo renginys „Vieninga šeima“ vyksta nuo 2010 metų, kai pirmąkart įvyko Keturvalakiuose (Vilkaviškio raj.), minint Tarptautinę šeimos dieną. Skirtingais metų laikais renginys vyko manieže ant dirbtinos dangos, futbolo stadione, treniruočių aikštyne, tinklinio aikštelėje, ant smėlio.

Futbolo renginyje galiojo tam tikros taisyklės: žaidžiama su 1 dydžio kamuoliu į mažus vartus; aikštelėje rungtynių metu būtinai turi būti  mažiausiai viena moteriškos lyties atstovė; rungtynėse teisėjų nėra, visus iškilusius klausimus sprendžia pačios šeimos, taip parodydamos pagarbą varžovams; kamuoliui užriedėjus už aikštės ribų, kamuolį įveda koja tik moteris.

Šiemet į šeimų futbolo turnyrą atvyko Skamarakų, Burdzilauskų, Naujokaičių, Kisieliauskų, Tamulynų, Gustaičių, Botyrių, Čeplikų, Sabalių, Valiukevičių (Marijampolė), Grygelaičių (Vilkaviškis), Karpavičių (Ringaudai), Burbulių (Igliškėliai) šeimos.

Komandos varžėsi žaisdamos futbolą su pirmo dydžio kamuoliu į mažus vartus. Dalyviai buvo suskirstyti į 2 pogrupius. Po atkaklių, įdomių ir emocingų varžybų paaiškėjo, kad šiais metais „Vieningos šeimos“ nugalėtojų taurę laimėjo ir medaliais pasipuošė Burdzilauskų šeima, Sidabrinės vietos medalius iškovojo Kisieliauskai, o bronzos medaliai atiteko Čeplikų šeimos nariams.

Komandas prizininkes ir dalyves apdovanojo Marijampolės savivaldybės sporto skyriaus vedėjas Vytautas Papečkys ir vyriausioji specialistė Vida Tamkevičienė.

Atskirai buvo apdovanota konkurso „Greičiausia ir taikliausia“ laimėtoja Valiukevičių šeima, kuriai atiteko Lietuvos masinio futbolo asociacijos ir judėjimo „Moterys už futbolą“ įsteigti prizai.

Šventę organizavo Marijampolės futbolo centro treneris Martynas Karpavičius.

Renginio rėmėjas: Marijampolės savivaldybė.

Renginio draugai: Lietuvos masinio futbolo asociacija ir judėjimas „Moterys už futbolą“.

Rungtynių momentas. Rungtynių momentas. Varžybų akimirka. Varžybų akimirka. Varžybų akimirka. Varžybų akimirka. Varžybų akimirka. Varžybų akimirka. Varžybų akimirka. Mažieji. Mama saugoja vartus. Apdovanojimų akinirka. Botyriai. Igliškėlių atstovai Burbuliai. Jauniausia šventės žaidėja Smiltė Karpavičiūtė, kuriai prieš dvi savaites suėjo metukai. Šventės nugalėtojus apdovanojo sporto skyriaus vedėjas Vytautas Papečkys ir vyr. specialistė Vida Tamkevičienė (iš šonų) Burdzilauskus. Iš kairės į dešinę Natalija, Joris, Ernestas, Juozas,Tautvydas ir Laurynas. Sidabro medaliais pasipuošė Kisieliauskų šeima, iš kairės į dešinę: Mantas, Lukas ir Viktorija. Trečios vietos laimėtojai Čeplikai, iš kairės į dešinę – Julija, Inga ir Augustas. Skamarakai. Vida Tamkevičienė įteikia jauniausiai šventės dalyviai prizą. Tamulynai. V. Papečkys įteikę atminimo taurę Grygelaičių šeimos atžalai. Valiukevičiai greitumo-taiklumo rungties nugalėtojai, iš kairės į dešinę: Gabija, Evaldas ir Austė. Vilkaviškiečiai Grygelaičiai. Apdovanojimų akinirka. jquery visual lightboxby VisualLightBox.com v6.1

Komentaras “Marijampolės „Miesto dienose“ šeimos varžėsi futbolo turnyre „Vieninga šeima“

  1. Sveikinu tokių renginukų organizatorius ir dalyvius – jie šaunuoliai. Bet mergaičių ir merginų šioje sporto šakoje kažkodėl nesuprantu…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE