Pagrindinis > Regione > Kultūra > Marijampolės panoramą užfiksavo Birutės Kurtinaitienės fotoobjektyvas

Marijampolės panoramą užfiksavo Birutės Kurtinaitienės fotoobjektyvas

Beatričės Kleizaitės-Vasaris menų galerijoje vasario 5 d. pristatytas marijampolietės fotografės Birutės Kurtinaitienės fotoalbumas „Marijampolė panoramoje“. Tai naujas svečiui ir vietos žmogui skirtas spalvotų nuotraukų albumas, kuriame per fotografės objektyvą užfiksuotas pastarųjų metų miesto virsmas – jo aikščių, parkų, gatvių ir pastatų, švenčių vaizdai ir nuotaikos.

Sveikindamas fotoalbumo autorę Marijampolės savivaldybės meras Vidmantas Brazys dėkojo už įamžintus besikeičiančio miesto vaizdus ir dar kartą pabrėžė, kad gražėjantis miestas – visos miesto bendruomenės nuopelnas. Pati autorė B. Kurtinaitienė susirinkusiems į albumo sutiktuves svečiams linkėjo labiau vertinti bėgantį laiką, nes jis yra pats didžiausias mūsų turtas.

Albumo pristatymo renginį praturtino marijampolietės poetės Česlovos Jakštytės skaitomos eilės apie mylimą miestą Marijampolę. Menotyrininkė Rūta Ostrovskaja priminė visiems pasakojimą apie Marijampolės miesto globėją – Šventąjį Jurgį. Kadangi meno galerija įsikūrusi buvusioje sinagogoje, menotyrininkė pasidalijo žiniomis apie šio laiko žydų pavasario šventes. Ir, žinoma, nebuvo pamirštas Birutės vardadienis. Šis, tikriausiai tikėtas, sutapimas dar labiau padidino autorės sveikintojų būrį ir gėlių glėbį.

Viešųjų ryšių tarnyba

Aurelijos Baniulaitienės nuotraukos.

Komentaras “Marijampolės panoramą užfiksavo Birutės Kurtinaitienės fotoobjektyvas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE