Pagrindinis > Dėmesio! > Akcija „Lietuvai ir man“, skirta Lietuvos nepriklausomybės 25-mečiui

Akcija „Lietuvai ir man“, skirta Lietuvos nepriklausomybės 25-mečiui

 

Lietuvos mokiniai ir studentai Lietuvos nepriklausomybės 25-mečio proga inicijuoja akciją „Lietuvai ir man“. Šios akcijos pagrindinis tikslas – įtraukiant kuo daugiau žmonių, netradiciškai paminėti Kovo 11-ąją, pinant trispalves (geltonos, žalios ir raudonos spalvų) draugystės apyrankes ir taip išreiškiant tautos vienybę.

Apyrankių pynimas – fantazijos, kūrybiškumo kupinas užsiėmimas, į kurį kviečiamos įsitraukti visų šalies mokyklų bendruomenės ir mokiniai. Kviečiame prisijungti prie šios akcijos ir nupintas apyrankes Lietuvai atvežti į Vilnių, į Nacionalinę dailės galeriją, kurioje akcija vyks nuo vasario 10 d. iki kovo 11 d. Visos nupintos apyrankės papuoš specialiai šiai akcijai paruoštą Gediminaičių stulpų konstrukciją. Norint užpildyti minėtą konstrukciją reikia 250 tūkst. draugystės apyrankių.

Nuo vasario 10 dienos visas švietimo įstaigas, norinčias dalyvauti akcijoje, kviečiame registruotis akcijos tinklapyje www.lietuvaiirman.lt ir rezervuoti laiką, kada galės atvykti papuošti savo draugystės apyrankėmis Gediminaičio stulpų konstrukciją.

Nuo vasario 10 d. iki kovo 11 d. visi moksleiviai, ryšintys trispalvę apyrankę, muziejuose lankysis nemokamai. Kovo 6 d. vyks baigiamasis šios akcijos renginys ir koncertas.

Akcijos koordinatorius Marijampolės savivaldybėje – Marijampolės savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto departamento Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Angelė Mikulienė, el. p. angele.mikuliene@marijampole.lt, tel. (8-343) 90 067.

Kviečiame visus prisijungti prie akcijos!

Tegul visi pamato mus vieningus, mylinčius ir atsakingus!

Viešųjų ryšių tarnyba

Komentaras “Akcija „Lietuvai ir man“, skirta Lietuvos nepriklausomybės 25-mečiui

  1. Ką tik grįž\au iš akcijos Panevėžy.Slogu, neįdomu, labai nusivyliau.nejau nebėra veiklaus jaunimo.gal reiktų jiems kad kas pagelbėtų…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE