Pagrindinis > Regione > Kultūra > Marijampolės „Pegaso“ knygyne – gimtadienis su Kake Make

Marijampolės „Pegaso“ knygyne – gimtadienis su Kake Make

Praėjusį penktadienį mažieji marijampoliečiai ir Sūduvos sostinės svečiai Marijampolėje, „Pegaso“ knygyne, čia atvykę ar su tėveliais, ar su darželio auklėtojomis, šventė visų Lietuvos vaikų vienos iš geriausių draugių Kakės Makės (Linos Žutautės populiariųjų knygų vaikams herojės) gimtadienį. Ir ne bet kokį, o penktąjį! (tai labai svarbi informacija, mat tokiu būdu buvo pristatyta naujausia autorės knygutė „Kakė Makė ir svajonių gimtadienis“, be to, gimtadienio svečių amžius daugiausiai sukosi apie penkerius metus).

…Ir štai sausakimšame „Pegaso“ knygyne, džiugiai klegant vaikams, pasirodo Kakė Makė, kuri savo mažuosius bičiulius iškart apiberia klausimais: kodėl mes čia susirinkome? ką veikiame per gimtadienį? ar mokame skaičiuoti iki trijų? Vaikučiai viską žino: gimtadienis – vadinasi, draugai, žaidimai, tortas…, skaičiuoti iki trijų? – žinoma! Na, ir prasidėjo! Kakė Makė su vaikais ir mankštinosi, ir monstriukais virto, ir žaidė, ir savo mėgstamiausias spalvas vardijo…

Kakei Makei pasisekė: Marijampolės krašto vaikai savo entuziazmu bei aktyvumu nė kiek jai nenusileido! Kaip ir pridera tikrame vaikų gimtadienyje, svečių sutikimą, žaidimus, nuotaikingą bendravimą vainikavo gimtadienio žvakės uždegimas, noro galvojimas, kol ji degė, ir užpūtimas, kad būtų galima vaišintis tortu, kurį šįkart atstojo daugybė nuotaikingų skanių keksiukų, gimtadienio dalyviams atitekusių iš pačios Kakės Makės rankų.

Kakė Makė (taip kažkodėl visi vadina mergaitę Korneliją), L. Žutautės sukurtas personažas, jau seniai rado vietą mažųjų skaitytojų širdelėse, o „Pegaso“ organizuoti gyvi susitikimai visoje Lietuvoje populiariąją išdaigininkę dar labiau priartino prie vaikų.

Laima GRIGAITYTĖ

Autorės nuotraukos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE