Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės plaukimo veteranų klubo „Torpeda“ startai vandens maratonuose

Marijampolės plaukimo veteranų klubo „Torpeda“ startai vandens maratonuose

Rugpjūčio 9 d. Alaušo ežere (Sudeikių sen. Utenos raj.) vyko VI -asis tarptautinis plaukimo maratonas „Sudeikiai 2014“.  Tai buvo paskutinis – trečias – etapas Lietuvos plaukimo entuziastų ir atviro vandens mėgėjų atviro vandens maratonų GRAND PRIX‘ 2014 taurei laimėti. Buvo vykdomi trys plaukimo maratonų etapai: 1 etapas  tryliktą kartą vyko Lampėdžio ežere (Kauno raj.), maratono ilgis – 2 km . 2 etapas jau 33 kartą surengtas Platelių ežere, kuriame dalyviai galėjo plaukti pasirinktinai 1,8 km arba 3,1 km. Trečiajame etape dalyviai galėjo pasirinkti  2,5 km arba 5 km trasos ilgį. Varžybų tikslas – nustatyti geriausius ilgų nuotolių Lietuvos plaukikus ir plaukimo veteranus, vykdant kompleksinę įskaitą pagal dalyvavimą 3-juose maratonuose.

Atviro vandens maratonuose startavo ir Marijampolės plaukimo veteranų klubo „Torpeda“ nariai su šeimomis. Lampėdžių plaukimo maratone V. Krasauskas (amžiaus grupė 50–54 m) ir A. Guoga (amžiaus grupė 65 m. ir daugiau) užėmė I vietas. Platelių plaukimo maratone startavo jau 5 klubo nariai ir 3 vaikai. S. Pranckevičiūtė (amžiaus grupė iki 15 metų) buvo trečia, jos brolis R. Pranckevičius (amžiaus grupė iki 15 metų) atplaukė 10, o mama J. Prankevičienė (amžiaus grupė 35-44 metai) užėmė ketvirtą vietą. J. Krasauskas (amžiaus grupė iki 15 metų) atplaukė 11, kur kas geriau sekėsi jo tėčiui V. Krasauskui, kuris buvo pirmas. A. Murauskas (amžiaus grupė 25–34 m.) buvo aštuntas, A. Guoga – trečias, o vyriausias klubo narys S. Grigas (73 metai) atplaukė penktas. Trečiajame Sudeikių plaukimo maratone startavo S. Pranckevičiūtė (6 vieta), A. Murauskas (2 vieta), J. Pranckevičienė (1 vieta), V. Krasauskas (1 vieta), V. Viskantienė (amžiaus grupė 55–59 metai, 1 vieta), S. Grigas (3 vieta). Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais.

Po Sudeikių maratono buvo suskaičiuoti atviro vandens GRAND  PRIX‘ 2014 komandiniai taškai. Komandą privalėjo sudaryti 4 nariai: 1 moteris/mergina, 1 plaukimo veteranas/ė (25m +) ir 2 plaukikai/ės be apribojimų. Marijampolietis V. Krasauskas, startuodamas komandoje „Broliai ir Ko“, užėmė 2 vietą ir laimėjo piniginį prizą. Varžybos Lietuvos atviruose vandenyse pasibaigė. „Torpedos“ klubo narių rudenį laukia jau varžybos baseino takeliuose.

Jūratė PRANCKEVIČIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE