Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės policininkai – Lietuvos policijos mišraus tinklinio turnyro čempionai

Marijampolės policininkai – Lietuvos policijos mišraus tinklinio turnyro čempionai

 

Gruodžio 21 d. Šiaulių miesto sporto mokyklos „Dubysa” salėje (Gumbinės g. 18a, Šiauliai), vyko Lietuvos policijos mišraus tinklinio turnyro finalinis etapas – antrasis Lietuvos policijos mišraus tinklinio turnyras, kuriame dalyvavo net 14 komandų. Komandos buvo suskirstytos į keturis pogrupius, iš kurių pirmas vietas užėmusios komandos pateko į finalinį etapą.

Antrajame Lietuvos policijos mišraus tinklinio turnyre dėl čempionų titulo rungėsi keturios stipriausios Lietuvos policijos komandos: šeimininkai – Šiaulių apskr. VPK, Tauragės apskr. VPK, Alytaus apskr. VPK ir Marijampolės apskr. VPK komandos. Komandos finalininkės susikovė rato sistema, kitaip tariant – kiekviena su kiekviena sužaidė po kartą ir taip išsiaiškino galutines pozicijas.

Marijampoliečiai finalinį etapą pradėjo užtikrintai (setų rezultatais 2:0) įveikdami tauragiškius ir alytiškius, deja, po įtemptos kovos, rezultatu 1:2, nusileisti teko šeimininkų (Šiaulių) komandai.
Įdomu tai, jog trys komandos: Marijampolė, Tauragė ir Šiauliai surinko po dvi pergales ir vieną pralaimėjimą, tad išaiškinant čempionus reikėjo perskaičiuoti setų rezultatus. Marijampolės policininkų rezultatas buvo geriausias ir jie tapo turnyro nugalėtojais, antroji vieta atiteko šiauliečiams, o bronzos medaliais pasidabino Tauragė. Beje, ir geriausiais Lietuvos policijos mišraus tinklinio turnyro finalinio etapo žaidėjais tapo Suvalkijos atstovai: Agnė Čebanauskienė ir Rolandas Gylys.

2016 m. Lietuvos policijos mišraus tinklinio čempionų komandos sudėtis: Agnė Čebanauskienė, Vilija Danilevičė, Raimonda Smagurauskienė, Žydrūnas Brazaitis, Aidas Navickas, Rolandas Gylys, Aidas Sabukonis, Mantas Lapienis, Andrius Levanas (komandos vadovas).

Nuoširdžiai sveikiname kolegas bei linkime daug gražių pergalių ir ateityje!

Marijampolės apskr. VPK informacija

I vieta! A. Čebanauskienė. R. Gylys. jquery visual lightboxby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE