Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės R. Stankevičiaus pagrindinės mokyklos pedagogai – pavyzdys savo mokiniams

Marijampolės R. Stankevičiaus pagrindinės mokyklos pedagogai – pavyzdys savo mokiniams

 

Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos pedagogai  lapkričio 9–14 d. dalyvavo Marijampolės savivaldybės visuomenės sveikatos biuro programoje „Sveikatos mokykla“ ir sėkmingai baigė 22 valandų sveikos mitybos, grūdinimosi, fizinio aktyvumo ir streso valdymo mokymus.

Šios programos užsiėmimai prasidėjo „Sveikatos mokyklos“ pristatymu, praktiniais užsiėmimais, rytinėmis mankštomis, sveikos mitybos įgūdžiais, streso valdymo, regėjimo išsaugojimo ir stiprinimo bei dailės terapija. Pedagogai  ne tik mankštinosi 6 valandą ryto viename iš miesto parkų, dienomis vegetariškai maitinosi, užsiiminėjo gimnastikos ir savireguliavimo pratybomis, meditacine kontrole, dalyvavo pokalbių cikluose, bet ir maudėsi šaltame Šešupės vandenyje. Tai buvo  visapusis žmogaus mokymas, geros energijos, šilumos ir gerumo užtaisas, verčiantis šypsotis. Visa tai grindžiama sveiku gyvenimo būdu, su žmogaus sveikata susijusiomis vertybinių nuostatomis, elgesio ypatybių formavimu.

Ši graži socialinė iniciatyva padės mokyklai diegti sveikos gyvensenos kultūrą tarp mokinių, sustiprins pažintinius gebėjimus. Visa tai neabejotinai padės  ugdyti jaunąją kartą sveikesnę. Pedagogai tapo tikru sveikos gyvensenos pavyzdžiu savo mokiniams.

Laima VAIČIŪNIENĖ

Autorės nuotraukos.

lightbox jqueryby VisualLightBox.com v6.1

Komentaras “Marijampolės R. Stankevičiaus pagrindinės mokyklos pedagogai – pavyzdys savo mokiniams

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE