Pagrindinis > Regione > Jaunimas > Marijampolės reprezentacinis vaizdo klipas – dovana miestui

Marijampolės reprezentacinis vaizdo klipas – dovana miestui

Artėjančių švenčių proga asociacija „Marijampoliečiai“ kartu su Jaunųjų inovatorių baze ruošia kalėdinę dovaną miestui. Organizacija pradėjo filmuoti reprezentacinį Marijampolės miesto vaizdo klipą. „Pavasarį didelio dėmėsio susilaukė vaizdo klipas „Happy from Marijampolė“, jis tapo populiariausiu vaizdo klipu, pristatančiu Marijampolę. Dabar idėja kita – bandysime populiarinti šventiškai pasipuošusios Marijampolės vaizdus“, – priminė Jaunųjų inovatorių bazės vadovė Ramona Šilerytė. Organizacija, norėdama sužinoti kraštiečių nuomonę apie Marijampolę, atliko visuomenės apklausą.

Apklausos metu respondentams buvo pateikti klausimai apie tai, koks galėtų būti Marijampolės reprezentacinis vaizdo klipas. Respondentai galėjo išreikšti savo nuomonę, pasiūlyti, kokius vaizdus būtų galima nufilmuoti, kokių įdomių faktų žino apie Marijampolę, kokio pobūdžio turėtų būti vaizdo klipas ir t.t. Šią apklausą užpildė 300 respondentų.

Į anketos klausimus atsakė ne tik Marijampolėje gyvenantys žmonės, bet ir kituose Lietuvos miestuose ir netgi užsienyje dienas leidžiantys kraštiečiai. Pateikus klausimą: „Ką apie Marijampolę būtinai turėtų žinoti kitų miestų gyventojai?“, vienas respondentas atsakė: „Šiame mieste daug gražių  parkų ir jis nenusileidžia kurortams!“, kitas apklaustasis teigė: „Kad miestas yra strategiškai palankioje transporto plėtrai geografinėje padėtyje – svarbių transporto srautų sankirta (VIA BALTICA)“. Marijampoliečiai šmaikščiai juokauja teigdami, kad Marijampolė yra ne kaimas.

Taip pat apklausoje respondentams buvo užduotas klausimas: „Ar į vaizdo klipą reikėtų įtraukti interviu su marijampoliečiais?“ Du trečdaliai marijampoliečių pasisakė, kad interviu nereikėtų įtraukti į vaizdo klipą. Absoliuti dauguma apklaustųjų į klausimą: „Koks turėtų būti video: rimtas, oficialus, laisvesnis ar linksmesnis?” atsakė siūlydami, kad video turėtų būti laisvesnis, linksmesnis.

„Vaizdo klipe netradiciniais būdais bandysime atskleisti švenčių nuotaiką, pasitelksime kuo daugiau savanorių ir naudosime profesionalią įrangą. Jau dabar suskaičiuojame daugiau nei 100 žmonių, kurie dalyvaus scenų filmavime”, – planus atskleidė operatorius Tomas Bujauskas. Ši iniciatyva yra remiama Marijampolės savivaldybės Jaunimo užimtumo programos. Vaizdo klipą planuojama įrašyti į 20 kompaktinių diskų ir padovanoti Marijampolės savivaldybės įstaigoms.

Asociacija „Marijampoliečiai“ yra žinoma kaip didžiausių jaunimo iniciatyvų mieste iniciatorė. Kovo 11-ąją organizacijos komanda sukvietė visų kitų jaunimo organizacijų sąšauką pasveikinti Laisvei, sukūrė vaizdo klipą „Happy from Marijampolė“. Marijampolės miesto dienų metu organizacija surengė didžiausią iki šiol šiame mieste buvusį bėgimą, liepos mėnesį kartu su savivaldybe suorganizavo Tautiškos giesmės giedojimo akciją, o visą vasarą miestiečiai rinkosi į Poezijos parke asociacijos organizuojamus renginius „Parkas gyvai“ po atviru dangumi. Neseniai Marijampolėje sukvietė verslo, politikos ir akademinio pasaulio atstovus į dviejų dienų konferenciją „10 metų ES ir NATO“ bei surengė tradicija tampantį labdaros koncertą.

Asociacijos „Marijampoliečiai“ informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE