Pagrindinis > Regione > Ekonomika > Marijampolės savivaldybė pradeda Sasnavos seniūnijos aplinkos gerinimo projektą

Marijampolės savivaldybė pradeda Sasnavos seniūnijos aplinkos gerinimo projektą

 

Marijampolės savivaldybės administracija imasi Sasnavos seniūnijos viešosios infrastruktūros sutvarkymo projekto. Pagal projektą bus tvarkomos Žaliosios ir Mechanizatorių gatvių dangos, prie gatvių įrengiami patogūs pėsčiųjų takai, atnaujinamos dvi kelio į Klevinių kaimą atkarpos. Itin pagražės teritorija prie Sasnavos miestelio ambulatorijos, nes čia numatomi mažosios architektūros elementai, tokie kaip suoleliai ir šiukšliadėžės, o į ambulatoriją bus įrengtas pandusas neįgaliesiems. Mechanizatorių gatvėje pėsčiųjų takas ves iki pat Klevinių kaimo.

Įgyvendinant numatytus atnaujinimo darbus siekiama sustiprinti šių viešųjų erdvių, kaip pagrindinio viso Sasnavos miestelio ir aplink esančių kaimų gyventojų traukos centro, funkcionalumą. Atnaujinus dvi kelio atkarpas į Klevinių kaimą kartu su patogiu pėsčiųjų taku bus įrengtas kokybiškas privažiavimas, o tai akivaizdžiai pagerins seniūnijos kaimų gyventojų gyvenimo kokybę. Tikimasi, kad šis viešojo pobūdžio projektas teiks visuomeninę naudą ne tik vietos gyventojams, bet ir svečiams, nes bus sukurta saugesnė ir patrauklesnė aplinka gyventi ir ateityje kurti verslus, padidės sutvarkytas viešųjų erdvių plotas, pagerės bendras vietovės estetinis vaizdas. „Sasnavos miestelis ir aplinkinės vietovės tikrai traukia žmones tiek strategine vieta, tiek gražia gamta, tačiau daugelį metų savivaldybė neturėjo galimybių skirti tam lėšų. Džiugu, kad Savivaldybės administracijai pavyko parengti tinkamą projektą ir dėl to bus gaunamos taip reikiamos lėšos”, – sako administracijos direktorius Karolis Podolskis.

Rugpjūčio 18 d. Savivaldybės administracija pasirašė projekto „Sasnavos seniūnijos viešosios infrastruktūros sutvarkymas” paramos sutartį. Tai užtikrina lėšas iš Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse” veiklos sričių „Parama investicijoms į visų rūšių mažos apimties infrastruktūrą” ir „Parama investicijoms į kaimo kultūros ir gamtos paveldą, kraštovaizdį”. Projektui įgyvendinti yra skirta paramos suma 200 tūkst. Eur. Iš jų Europos žemės ūkio fondo kaimo plėtrai – 170 tūkst. Eur ir Lietuvos valstybės biudžeto lėšos sudaro 30 tūkst. Eur.

Komunikacijos skyrius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE