Pagrindinis > Naujienos > Marijampolės savivaldybei – ketvirtasis „Auksinės krivūlės“ apdovanojimas

Marijampolės savivaldybei – ketvirtasis „Auksinės krivūlės“ apdovanojimas

 

Spalio 23 dieną Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vykusiame Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) organizuojamame renginyje jau dešimtą kartą savivaldybėms įteikti „Auksinių krivūlių“ apdovanojimai už ryškiausias iniciatyvas ir darbus. Šiuo garbingu savivaldos apdovanojimu jau ketvirtą kartą įvertinta ir Marijampolės savivaldybė.

Marijampolės savivaldybei „Auksinės krivūlės“ apdovanojimą nominacijoje „Už probacijos plėtojimą savivaldoje“ skyrė Teisingumo ministerija.

Savivaldybės mero pavaduotojui Povilui Isodai „Auksinę krivūlę“ įteikė ir probacijos veiklos vystymu savivaldybėje pasidžiaugė ministras Juozas Bernatonis. Atsiimdamas garbingą apdovanojimą ir dėkodamas Teisingumo ministerijai už probacijos veiklos vystymo rezultatų savivaldybėje įvertinimą, mero pavaduotojas  P. Isoda sakė, kad tai yra visų institucijų ir darbuotojų, atsakingai dirbančių probacijos klausimais, bendradarbiavimo, tarpinstitucinės veiklos bei partnerystės rezultatų pripažinimas.

Tai jau ketvirtoji Marijampolės savivaldybei įteikta ,,Auksinė krivūlė“. 2011 metais „Auksine krivūle“ savivaldybė buvo apdovanota „Už svarų indėlį užtikrinat viešąjį saugumą“, 2012 metais – „ Už skaidrumą efektyviai skelbiant teisinę informaciją internete“, 2014 metais – Kultūros ministerijos nominacija „Savivaldybė – kultūros puoselėtoja“.

Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) organizuotame renginyje „Auksinės krivūlės“ laureatą – labiausiai tam tikroje srityje pasižymėjusią savivaldybę – paskelbė bei apdovanojimus įteikė 14 ministerijų, Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje bei Lietuvos verslo konfederacija

„Auksinės krivūlės“ apdovanojimais šiemet taip pat buvo įvertintos Utenos, Akmenės, Šiaulių, Ukmergės, Zarasų, Kelmės, Kauno, Šilutės ir Tauragės rajonų, Birštono, Neringos, Palangos, Panevėžio miestų ir Rietavo savivaldybės.

„Auksinės krivūlės riterio“ vardas už nuopelnus Lietuvos savivaldai, jos plėtrai ir stiprinimui šiemet suteiktas jau ketvirtą kadenciją LSA prezidento pareigas einančiam Druskininkų merui Ričardui Malinauskui, Seimo narei Mildai Petrauskienei ir Rietavo merui Antanui Černeckiui. Marijampolės savivaldybės merui Vidmantui Braziui „Auksinės krivūlės riterio“ vardas buvo suteiktas 2011 metais.

Lietuvos savivaldybių asociacija, vienijanti visas 60 Lietuvos savivaldybių, šiais metais švenčia ir savo 20-ąjį jubiliejų. Šventės dalyvius pasveikino asociacijos prezidentas, Druskininkų rajono savivaldybės meras Ričardas Malinauskas. Šventėje dalyvavo ir susirinkusiuosius bei nominantus sveikino Lietuvos Respublikos Vyriausybės Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius ir kiti garbingi svečiai.

Viešųjų ryšių tarnyba

D. Micutienės nuotrauka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE