Pagrindinis > Dėmesio! > Marijampolės savivaldybės teritorijoje yra įrengtos 65 stambiagabaričių atliekų surinkimo vietos

Marijampolės savivaldybės teritorijoje yra įrengtos 65 stambiagabaričių atliekų surinkimo vietos

ℹ️Gyventojų patogumui Marijampolės savivaldybės teritorijoje yra įrengtos 65 stambiagabaričių atliekų surinkimo apvažiavimo būdu iš Marijampolės savivaldybės atliekų turėtojų vietos.

❗️Gyventojų maloniai prašome padėti išlaikyti tvarkingą gyvenamąją aplinką ir didelių gabaritų atliekas į surinkimo vietas pristatyti tik 1 ar 2 dienos iki surinkimo dienos. Būkime atsakingi ir pasirūpinkime, kad atliekos nesikauptų ir neterštų aplinkos.

Didelių gabaritų atliekų surinkimo vietose surenkami seni baldai (kėdės, lovos, spintos, stalai, komodos ir kt.), visa stambi ir smulki buitinė technika. Griežtai draudžiama palikti: mišrias statybines atliekas, automobilių, motociklų detales, padangas, buityje susidarančias pavojingas atliekas – akumuliatorius, baterijas, dienos šviesos lempas, dažus, klijus, šarmus, rūgštis, tirpiklius, vaistus, atliekas turinčias asbesto (šiferis, šiltinimo medžiagos).

❗️Nustačius asmenis, kurie didelių gabaritų atliekas atveža ir palieka nesilaikydami nustatytų reikalavimų, bus baudžiami arba bus naikinamos stambiagabaričių atliekų surinkimo vietos.

👉 Stambiagabaričių atliekų surinkimo vietų Marijampolės savivaldybėje žemėlapis https://bit.ly/2Xjmakj

Stambiagabaričių atliekų surinkimo grafikas 👉https://bit.ly/2WRVDMi

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE