Pagrindinis > Regione > Kultūra > Marijampolės senjorai rinkosi į kiną po atviru dangumi

Marijampolės senjorai rinkosi į kiną po atviru dangumi

Liepos 8-osios vakarą į Marijampolės „Poezijos“ parką rinkosi gyvo bendravimo bei ypatingų kino juostų išsiilgę senjorai. Apniukęs dangus neišgąsdino gausaus būrio marijampoliečių. Ypatingoje Marijampolės vietoje senjorų laukė ne tik prestižiniais kino apdovanojimais įvertinta ispanų kino grando Pedro Almodovaro juosta – asmeninio pobūdžio drama „Skausmas ir šlovė“, bet ir renginio „60+ KINE“ rėmėjų vaišės bei staigmenos.

Nemokamo žurnalo senjorams „60+“ įkūrėja bei vasaros renginių „60+ KINE“ idėjos autorė Laura Balčiūtė pasakoja, jog karantino laikotarpis niekam nebuvo lengvas, tačiau senjorai saugoti ir stebėti savo sveikatą turėjo dar atidžiau. „Senjorai turėjo saugotis koronaviruso ir likti namuose dėl jų pačių saugumo, tačiau šiandien jau drąsiai galime pakviesti juos į atviras erdves susitikti su savo bendraminčiais ir turiningai praleisti laiką kartu žiūrint gerą filmą“, – sako renginyje kiekvieną atėjusį šiltai pasitikusi L. Balčiūtė.

Pirmajame „60+ KINE“ renginyje senjorai galėjo iš pirmų lūpų išgirsti apie Pasaulinės lyderystės konferenciją, kurią pristatė jos atstovė Jūratė Gaidienė. Taip pat pristatyta pirmoji projekto #TyliLyderystė herojė marijampolietė Edita Naidaitė. Šio projekto tikslas dalintis įkvepiančiomis istorijomis, kurių herojai – retai visuomenei žinomi, tačiau savo kilniais darbais kitų gyvenimus keičiantys ir įkvepiantys tylūs lyderiai. #TyliLyderystė herojų istorijos keliaus ir į kitus „60+ KINE“ miestus.

Dėl senjorų saugumo nuspręsta renginį organizuoti po atviru dangumi. Kaip teigia renginio organizatoriai, gana netradiciniai ir mažesni šalies miestai organizuoti renginius „60+ KINE“ pasirinkti taip pat neatsitiktinai.

„Dar šių metų pradžioje Kaune organizuotas pirmasis „60+ KINE“ renginių ciklo kino seansas sulaukė didžiulio pasisekimo. Į Kauną autobusais vyko senjorai net ir iš kitų miestų, todėl, praėjus įtemptam karantino laikui, nusprendėme vasaros renginius surengti ir mažesniuose Lietuvos miestuose, įvairiuose Lietuvos kampeliuose“, – teigė kūrybinės agentūros „Ugdanti komunikacija“ vadovė Karolina Barišauskienė.

Nors „60+ KINE“ renginiai skirti senjorams, tačiau palaikyti jiems kompaniją kviečiami ir įvairaus amžiaus jų artimieji. Liepos mėnesio renginių „60+ KINE“ tik įsibėgėja ir kviečia susitikti Panevėžyje, Mažeikiuose, Šilalėje, Tauragėje, Klaipėdoje ir Alytuje. Kiekviename mieste senjorų laukia 80 nemokamų bilietų, kuriuos dovanoja prekybos centras „Iki“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE