Pagrindinis > Naujienos > Marijampoliečiai – gerumo pavyzdys visai Lietuvai

Marijampoliečiai – gerumo pavyzdys visai Lietuvai

Vakar J. Basanavičiaus aikštėje įsikūręs Nacionalinis kraujo centras kvietė marijampoliečius pasidalinti gerumu ir paaukoti kraujo. Akivaizdu, kad kvietimas buvo išgirstas – abejingais neliko ir kraujo paaukojo net 231 žmogus. Tokio didelio kraujo donorų skaičiaus iki šiol dar nėra buvę nei viename Lietuvos mieste. Marijampoliečiai rodo pavyzdį visai Lietuvai! O argi galėtų būti kitaip, kai pats Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda jau net 20 kartų yra aukojęs kraujo ir taip prisidėjęs prie gyvybės medžio auginimo.

Mero indėlis į neatlygintinos kraujo donorytės Marijampolėje populiarinimą neliko nepastebėtas. Nacionalinio kraujo centro Donorų organizavimo grupės donorų organizatorė Rimantė Vanagienė įteikė Povilui Isodai padėką už šį svarbų darbą ir nuolatinį palaikymą. „Džiaugiuosi, kad neatlygintina kraujo donorystė Marijampolėje tapo mada. Nuoširdžiai dėkoju visiems marijampoliečiams, kurie kiekvieną kartą išgirsta šiuos kvietimus ir kiekvieną kartą rodo, kad mes, kad mūsų miestas moka dalintis gerumu. Kraujo donorystė gelbėja gyvybes, todėl šios akcijos yra tokios svarbios, todėl kraujo donorai yra tokie vertinami“, – atsiimdamas padėką sakė meras.

Už pagalbą ir paramą organizuojant kraujo donorystės akcijas padėkų sulaukė mero patarėja Agnė Pavelčikienė, Marijampolės PSPC direktorius Mantas Čėsna, UAB „Mantinga“, UAB „Noringė“ ir baikerių klubas „Siena“.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE