Pagrindinis > Naujienos > Marijampoliečiai pateko į geriausiųjų dešimtuką

Marijampoliečiai pateko į geriausiųjų dešimtuką

2015 m. kovo 14 d. Kaune, renovuotame „Vilijos“ baseine, įvyko V. V. Katkevičių memorialo taurės plaukimo veteranų varžybos. Jose dalyvavo 75 Lietuvos ir Lenkijos plaukikai. Tarp Lietuvos ekipų greta Kauno, Vilniaus, Kaišiadorių bei Šiaulių komandų startavo ir Marijampolės plaukimo meistrų klubas „Torpedos“. Klubui atstovavo Aldona Mažėtienė, Margarita Cinelienė, Violeta Viskantienė, Ilona Šufinskienė, Jūratė Pranckevičienė, Stasys Grigas, Algirdas Žebrauskas, Gediminas Šenfeldas, Kostas Bendoraitis, Vilmantas Krasauskas, Arūnas Virbickas ir Andrius Murauskas.

Plaukimo veteranai, kurių amžius nuo 25 -erių metų, susirinko į varžybas prisiminti tėvo ir sūnaus Katkevičių, kovoti dėl specialių prizų. Šiais metais pirmą kartą buvo nustatomi „Super Master 2015“ kategorijos nugalėtojai pagal plauktas penkias distancijas: 50 m laisvu stiliumi, 50 m krūtine, 50 m nugara, 50 m peteliške ir 100 m kompleksiniu plaukimu. Plaukikų rezultatai buvo paversti taškais, kurie buvo sumuojami ir taip išaiškinti geriausi varžybų dalyviai. Į geriausiųjų dešimtuką pateko net trys marijampoliečiai: šeštoje vietoje V. Krasauskas, devintoje – G. Šenfeldas ir dešimtoje – J. Pranckevičienė. Trys vyrai ir moterys buvo apdovanoti taurėmis. Pirmos vietos laimėtojais tapo olimpiečiai kaunietė Birutė Statkevičienė ir plaukikas iš Lenkijos Mariusz Gabiec, antrosios – marijampolietė Jūratė Pranckevičienė ir kaunietis Pavelas Protaščiukas,  trečiosios vietos – vilnietė Olga Špitaliova ir dabartinis Kauno plaukimo federacijos prezidentas Arlandas Antanas Juodeška.

Medaliais ir diplomais buvo apdovanoti ne tik absoliutūs nugalėtojai, bet taip pat ir kiekvienos amžiaus grupės visų nuotolių čempionai ir prizininkai.

Klubo „Torpedos“ informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE