Pagrindinis > Dėmesio! > Marijampoliečiai užsikrėtę Kalėdų dvasia – konkursas prasideda

Marijampoliečiai užsikrėtę Kalėdų dvasia – konkursas prasideda

Gražiausios metų šventės nejučia atkeliauja ne tik į mūsų širdis, bet apgaubia ir visą Marijampolę dideliu noru puoštis, dalintis Kalėdine dvasia su kitais. Šia intencija, Marijampolės savivaldybės administracijos Komunikacijos skyrius skelbia konkursą, kurio metu bus apdovanoti visi, kurie negailėjo laiko ir pastangų gražindami mūsų miestą – Marijampolę.

Šie metai ypatingi, Marijampolė – Lietuvos kultūros sostine 2018, todėl šių metų tikslas, kad gražiomis spalvomis nušvistų ne tik miesto centras, bet tuo pačiu ritmu atsakytų ir visa Marijampolės savivaldybė, taip parodydama savo bendruomeniškumą ir vienybę, įtraukiant į veiklą nuo pačių mažiausių iki didžiausių, dalinantis gerumu ir savitarpio pagalba.

Kategorijos, į kurias kviečiama pretenduoti:

  • Gražiausiai pasipuošusi bendruomenė;
  • Mano sodyba – pati gražiausia;
  • Mano daugiabutis – išskirtinis;
  • Gražiausiai pasipuošusi įstaiga;
  • Verslo įmonė labiausiai puošianti miestą;
  • Originaliausi papuošimai Kalėdoms;
  • Kalėdų dvasia gerumo pavidalu (siųsti atlikto gero darbo istoriją su nuotrauka);

Gražiausią nuotrauką (tik vieną), siųsti galima nuo gruodžio 4 dienos iki gruodžio 23 dienos elektroniniu paštu komunikacija@marijampole.lt arba parašant žinutę facebook Marijampolės savivaldybė paskyroje. Laiške būtina nurodyti kategoriją, į kurią pretenduojate ir visą kontaktinę informaciją (vardas, pavardė, įmonės ar įstaigos pavadinimas, kontaktinio asmens el. paštas, telefono numeris ir papuoštos vietos adresas).

Balsavimas prasidės nuo gruodžio 24 dienos, kai visos gautos nuotraukos bus sukeltos į vieną nuotraukų albumą, kuris bus paviešintas Marijampolės savivaldybės facebook paskyroje. Prie kiekvienos nuotraukos bus pateikta informacija bei kategorija, į kurią pretenduojama. Iš kiekvienos kategorijos bus renkama viena gražiausia nuotrauka, surinkusi daugiausiai „patinka“ („like“) paspaudimų. Balsuoti bus galima iki sausio 6 dienos.

Apdovanojimai vyks sausio 8 dieną – nugalėtojai bus pasveikinti miesto vadovų, gaus padėkos raštus bei atminimo dovanėles.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE