Pagrindinis > Naujienos > VšĮ Marijampolės senjorų ir neįgaliųjų dienos centras „Židinys” žengia pirmuosius žingsnius

VšĮ Marijampolės senjorų ir neįgaliųjų dienos centras „Židinys” žengia pirmuosius žingsnius

Lietuvoje nedrąsiai skinasi kelią idėja kurti dienos centrus – savotiškus senjorų darželius – senyvo amžiaus, judėjimo problemų turintiems žmonėms. Marijampolėje šio sumanymo įgyvendinimo ėmėsi neseniai susikūręs VšĮ Marijampolės senjorų ir neįgaliųjų dienos centras „Židinys”.

Gruodžio 4 d. Savivaldybės mero pavaduotojai Povilas Isoda ir Romualdas Makauskas, Tarybos narys, Socialinės ir sveikatos apsaugos komiteto pirmininkas Alvydas Kirkliauskas ir Savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyriaus vedėja Svajonė Rainienė apsilankė veiklą pradedančiame dienos centre.

Susitikimo metu kalbėta apie dienos užimtumo centro sumanytojų tikslus, centro įsikūrimo iššūkius bei planuojamas veiklas, kurių pagrindiniai tikslai – sudaryti galimybes senjorams ir neįgaliesiems užsiimti mėgstama veikla, bendrauti ir pasijusti bendraminčių būryje, didinti jų užimtumą ir mažinti neįgaliųjų socialinę atskirtį.

Socialinės paramos skyriaus vedėja Svajonė Rainienė teigiamai vertina sumanymą įkurti dienos centrą senjorams, nes tokių paslaugų savivaldybės gyventojams poreikis yra didelis ir kasmet didėja, nes senyvo amžiaus  bei mažiau judėti galintiems žmonėms reikia sudaryti kuo daugiau galimybių bendrauti ar užsiimti įvairia veikla.

VšĮ Marijampolės senjorų ir neįgaliųjų dienos centras „Židinys” veiklą pradėjo kalėdiniame laikotarpyje. Tegul tai bus gera kelio į sėkmę pradžia, nes Kalėdos – stebuklų metas.

Norintys pabėgti nuo vienatvės ar kasdienybės, užsiimti mėgstama veikla ar prisidėti prie centro sumanymų įgyvendinimo laukiami VšĮ Marijampolės senjorų ir neįgaliųjų dienos centre ,,Židinys”, adresu Valaičio g. 6/3.

Kontaktinis telefonas +370 685 44834 (Lina), elekroninis paštas: lina.bijunaitiene@gmail.com

Marijampolės savivaldybės administracijos

Komunikacijos skyrius

2 komentarai(-ų) “VšĮ Marijampolės senjorų ir neįgaliųjų dienos centras „Židinys” žengia pirmuosius žingsnius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE