Pagrindinis > Naujienos > Marijampoliečiai „Žydinčio tilto” akcijoje papuošė savo miesto tiltą!

Marijampoliečiai „Žydinčio tilto” akcijoje papuošė savo miesto tiltą!

 

Artėjančią šventę „Marijampolės – Lietuvos kultūros sostinės dienos “ marijampoliečiai pasitiko akcija „Žydintis tiltas“, kurios metu padovanojo savo miestui gėlę ir papuošė Vilkaviškio gatvėje esantį tiltą per Šešupę.

„Marijampoliečiai myli savo miestą ir puošia jį  ir gražiomis idėjomis, ir gėlėmis. Dėkoju organizatoriams ir kiekvienam prisidedančiam prie šios gražios, jau devintą kartą organizuojamos akcijos. Tikiu, kad padovanotos ir šiandien pasodintos gėlės žydės per visą vasarą ir džiugins marijampoliečius ir svečius“, –  sveikindama akcijos dalyvius, sakė Savivaldybės merė Irena Lunskienė.

Akcijoje netruko ne tik gėlių grožio, bendrystės, bet ir gražių vaikiškų sveikinimų, eilių, dainų ir palinkėjimų miestui. Visus susirinkusius džiugino policijos bičiulis – šuniukas Amsius ir Lietuvos automobilininkų sąjungos talismanas lapiukas Lasiukas, elektrinis traukinukas „Tuktukas“.

Akcijoje gausiai dalyvavusių žmonių atneštas gėles į vazonus sodino ir patys akcijos dalyviai, ir Marijampolės profesinio rengimo centro darbuotojai.

Marijampolė tampa nuostabiai žydinčiu miestu, prie kurio žydėjimo akcija „Žydintis tiltas” prisidėjo organizatoriai – Marijampolės kultūros centras, Marijampolės vyriausiasis policijos komisariatas, Marijampolės savivaldybė, renginio partneriai – Marijampolės profesinio rengimo centras, Lietuvos automobilininkų sąjunga, UAB „Kelranga“ bei visi akcijoje dalyvavę marijampoliečiai.

 Komunikacijos skyriaus
Danguolės Micutienės nuotraukos.

lightbox flickr galleryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE