Pagrindinis > Dėmesio! > Marijampoliečiams – nemokamos avalynės stiliaus konsultacijos

Marijampoliečiams – nemokamos avalynės stiliaus konsultacijos

 

 „Šiandien stilistų prisibijoma, neišdrįstama pasinaudoti jų paslaugomis, tačiau stiliaus konsultacijos reikalingos kiekvienam, ypač keičiantis sezonams“, teigia Indrė Stonkuvienė, rugsėjo mėnesį pradėjusi „Deichmann“ avalynės stiliaus konsultacijų turą po Lietuvą. Spalio 1 d., šeštadienį ,renginys persikelia iš Kauno į Marijampolę.

Renginio metu, nuo 11 iki 15 valandos, marijampoliečiai galės konsultuotis rūpimais mados klausimais, nemokamai pasidaryti makiažą, sudalyvauti fotosesijoje ir konkurse. Išsirinkti ir priderinti avalynę miestiečiams padės Indrės Stonkuvienės komandos „Style Support“ stilistė Paulina Motiejūnaitė.

„Šiandien susiformavusi nuostata, kad stilistas – tai žmogus, kuris galisukritikuoti jūsų išvaizdą ir pasiūlyti tokią avalynę ar rūbus, kurie jums visiškai netiks. Ši problema ypač gaji mažesniuose Lietuvos miestuose. Tačiau toks požiūris klaidingas, nes stilisto paslaugų reikia kiekvienam, tiek didžiųjų, tiek ir mažesnių miestų gyventojui. Todėl renginio metu Marijampolėjegalėsite pasirinkti tinkamą avalynę ir pasikonsultuoti visais rūpimais mados klausimais. Atvykite, sudalyvaukite fotosesijoje, konkurse ir pasitikite šį rudenį ne tik stilingai, bet ir su gera nuotaika“, – sako I. Stonkuvienė.

Žymi moteris teigia, kad lietuviams vis dar trūksta žinių ir kyla klausimų apie tai, kokią avalynę rinktis, su kuo ją derinti. Todėl I. Stonkuvienė pabrėžia, kad kuriant įvaizdį šaltajam metų sezonui dominuosišskirtiniai medžiagų deriniai, įdomios tekstūros bei įvairios detalės. Ant pasaulio mados podiumų ir toliau karaliaus tokios 70-ųjų stiliaus detalės kaip batai masyviu kulnu, zomšos ar blizgios odos medžiagos. Todėl batų poros, kurias privalu turėti atšalus orams – metalo atspalvio sportiniai bateliai, grubūs auliniai bei aukščiau kelių suvarstomi batai.

Renginyje bus galima ne tik išgirsti apie naujausias avalynės mados tendencijas, nemokamai pasidaryti makiažą, bet ir sudalyvauti nuotraukų konkurse su galimybe laimėti 30 eurų vertės dovanų čekius.

Stiliaus konsultacijos vyks „Deichmann“ parduotuvėje, esančioje V. Kudirkos g. 3.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE