Pagrindinis > Dėmesio! > Marijampoliečiams už pusę liepos vanduo bus pigesnis. Kokybiško vandens – iš kolonėlių

Marijampoliečiams už pusę liepos vanduo bus pigesnis. Kokybiško vandens – iš kolonėlių

 

Marijampolės savivaldybės centralizuotai tiekiamo vandens vartotojams už liepos mėnesio 15-ka dienų šalto vandens mokėtinos sumos bus sumažintos 30 proc. įmonės sąskaita. Taip nuspręsta penktadienio popietę įvykusio UAB „Sūduvos vandenys” valdybos narių posėdžio metu. Gyventojams tokiu būdu bus kompensuojamos patirtos išlaidos dėl liepos 17 d. Vasaros g. vandenvietėje įvykusios technologinės klaidos, dėl kurios vanduo dalyje miesto įgavo neįprastą kvapą ir skonį. Nors atlikto cheminio tyrimo rezultatai rodo, kad marijampoliečiams tiekiamas vanduo yra saugus, jo kokybė dar nėra visai patenkinama. Kaip informavo UAB „Sūduvos vandenys”, norintieji prisipildyti geriamojo vandens į fasuotas talpas, tai gali padaryti iš vandens kolonėlių, esančių S. Daukanto/Donelaičio g. sankirtoje ir Partizanų/Šaulių g. sankirtoje Marijampolės mieste.

Po įvykusio pastarojo incidento ir nuo balandžio mėn. užsitęsusios kovos su vandenyje rastomis uodo trūklio lervomis ilgametis įmonės vadovas Algis Kadišius nusprendė trauktis iš pareigų. Nuo pirmadienio laikinai direktoriaus pareigas eis jo pavaduotojas Gintautas Jankauskas. Vartotojams jau buvo kompensuota 30 proc. už balandžio ir gegužės mėn. suvartotą vandenį.

2 komentarai(-ų) “Marijampoliečiams už pusę liepos vanduo bus pigesnis. Kokybiško vandens – iš kolonėlių

  1. O kodėl ne už visą mėnesį ? Kaip apskaičiuosite tas 15 dienų ? O kaip atlyginsite už padarytą žalą sveikatai, ar irgi skaičiuosite už 15 dienų ?! Chloroformas rastas mėginiuose ir leistina normos suma turi būti 100 mikro gramų, o rado 2,99 mili gramų t.y. 50 kartų daugiau ! Kada baigsite tyčiotis iš senų žmonių kurie neturėjoi galimybės parsinešti iš tų dviejų kolonėlių vandens ir kas atlygins už tą vandenį kurį pirko žmonės parduotuvėse ?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE