Pagrindinis > Dėmesio! > Masinis bėgimas pritrauks šimtus žmonių į Marijampolę

Masinis bėgimas pritrauks šimtus žmonių į Marijampolę

 

Antrąkart organizuojamas masinis bėgimas „Bėgam už Marijampolę 2015“ pritrauks šimtus žmonių į Marijampolės miesto dienas. Jau dabar www.marijampolieciai.lt svetainėje registruojasi dalyviai iš įvairių Lietuvos miestų.

Prieš metus asociacija „Marijampoliečiai“ pirmąkart surengė masinį bėgimą už miestą, jame dalyvavo daugiau nei 200 bėgimo entuziastų iš 9 Lietuvos miestų. Šiais metais dalyviai gegužės 30 dieną 10 val. kviečiami jėgas išbandyti penkių arba dešimties kilometrų trasoje.

Organizatoriai asociacija „Marijampoliečiai“ kartu su Marijampolės lengvosios atletikos sporto klubu ir partneriais Marijampolės savivaldybe bei sporto centru „Sūduva“ tikisi sulaukti net pusės tūkstančio dalyvių.

Asociacijos „Marijampoliečiai“ pirmininkė Vaida Kelerytė–Burokienė sako, kad tai galimybė pristatyti miestą Lietuvai ir vienyti bendruomenę. „Bėgimas yra paprastas būdas suvienyti bendruomenę, pakviesti bendram laisvalaikiui šeimas, organizacijas, draugus, svečius iš kitų miestų. Tikiu, kad miesto bėgimas virs gražia tradicija ir kitais metais jau virs atskira sporto švente mūsų mieste“, – sakė V. Kelerytė-Burokienė. 

Be pagrindinių – 5 km ir 10 km – distancijų vyks vaikų ir neįgaliųjų 500 metrų bėgimas, čia registracija nemokama. „Į sporto renginius turime įtraukti kuo įvairesnes amžiaus grupes, nepamiršti neįgaliųjų bendruomenės ir sudaryti sąlygas dalyvauti tokio pobūdžio renginiuose. Per renginį pirmąkart bėgę dalyviai gal pradės lankyti ir nuolatines treniruotes, taip stiprindami savo sveikatą“, – sakė Marijampolės lengvosios atletikos klubo pirmininkas Darius Kemeraitis.

Šiemet bėgimas taps viena iš miesto šventės programos dalių, tad po renginio svečiai iš kitų miestų galės neskubėti namo ir pasinerti į šventine nuotaika pulsuojančią Marijampolę.

Registraciją ir informaciją apie bėgimą bei miestą rasite portale www.marijampolieciai.lt 

Video kvietimas dalyvauti bėgime: https://www.youtube.com/watch?v=x5gQv7Q0toA

lightbox jqueryby VisualLightBox.com v6.1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Taip pat skaitykite