Pagrindinis > Kitos temos > Beveik rimtai > Mes, suaugusieji, esame labai skriaudžiami ir išnaudojami!

Mes, suaugusieji, esame labai skriaudžiami ir išnaudojami!

 

„Mieli draugai!

Kas turite priėjimą prie Seimo narių, gal galite jų paprašyti, kad, susirinkę į būsimą neeilinę sesiją, jie priimtų Suaugusiojo teisių apsaugos įstatymą! Mus, suaugusiuosius, valstybė labai skriaudžia ir diskriminuoja. Paprašykite, kad valstybei būtų atimta teisė prieš mus naudoti bet kokią prievartą. Juk mes, suaugusieji, irgi esame peraugę vaikai ir kartais taip norime ožiuotis, neklausyti ir sistemingai pažeidinėti įstatymus. Tegu valstybė būna be smurto!

Atimkime iš policininkų tazerius, lazdas, ginklus, uždrauskime jiems naudoti antrankius. Įsivaizduojate, koks neregėtas smurtas yra užlaužti nusikaltėliui rankas? Juk taip skauda! Gali būti trauma visam gyvenimui! Tegu tvarką valstybėje palaiko įtikinėjimais, gražiais žodžiais, tegu samdo psichologus! Juk smurtas skatina smurtą! 

…O kai po 10–20 metų ateis nauja suaugusiųjų karta, kuriai vaikystėje buvo viskas galima ir niekada nebuvo parodytos skaudžios ribos ir pasekmės už tvarkos nesilaikymą, tai naujai suaugusiųjų kartai bus dar gerokai sunkiau negu mums! Jie bus labai įskaudinti. Valstybė taip juos gynė, kai jie buvo vaikai, kad net atėmė tėvams teisę paruošti juos realiam gyvenimui ir supažindinti su tvarkos nesilaikymo pasekmėmis. O dabar, kai jie užaugo, valstybė pati prieš juos naudoja smurtą už įstatymų nesilaikymą! Kokia veidmainystė!

Tegu visų teisės būna lygios! Mes, suaugusieji, esame labai skriaudžiami ir išnaudojami! Mes turime tik pareigas, ir su kiekvienais metais vis mažiau teisių! Koks suaugęs žmogus, suvokęs šią skaudžią tiesą, gali būti patriotas? Tegu visiems, kaip vaikystėje, būna visiška laisvė be jokių pasekmių! Nemoki mokesčių – valstybė tik švelniai pabars. Sumušei kaimyną – nusiųs kelioms minutėms į kitą kambarį. Juk būtinumas išvengti didesnio blogio, anarchijos ir netvarkos tiek šeimoje, tiek valstybėje yra nelabai svarbus! Svarbiausia, kad nebūtų prievartos…“

Skaitytojo anoniminis laiškas

4 komentarai(-ų) “Mes, suaugusieji, esame labai skriaudžiami ir išnaudojami!

  1. Jeigu žmonės pajėgtų sveikai mąstyti, tai to smurto ir nebūtų. Bet tokių – sveikai mąstančiųjų – lieka vis mažiau ir mažiau… Nedarbas (stinga galimybės oriai gyventi, ir tai žmogų bukina), alkoholis (pragertas protas), narkotikai (dingęs realybės suvokimas), asocialus gyvenimo būdas (prarasta savigarba ir pagarba), masinė emigracija (nutrūkęs arba likęs “valdiškas” ryšys su artimaisiais, gebėjimas net savo vaiką numesti seneliams ar kaimynams, ar pasamdytai tetukei) ir kitos blogybės, kurių Lietuvoje nė kiek nemažėja, NAIKINA ŽMOGIŠKUMĄ. Gali veikti visokie įstatymai, gali atiminėti vaikus kaip Norvegijoje, gali rėkti visos televizijos apie padorumą, tačiau jau NĖRA kam to girdėti ir nėra kam to paisyti. Zombiai gimdo ir augina vaikus, šie vėliau gyvena taip, kaip jų gimdytojai, tragedija veja tragediją. TUŠČIAS yra žmogaus pavidalą turinčio organizmo vidus, todėl sveikai mąstančiųjų daliai ir šiurpu tai matyti ir girdėti. Bet jokiais įstatymais ir diskusijomis to, deja, nepakeisti.

  2. Aš taip pat prieš vaikų mušimą, bet turi būti ir vaikų ir tėvų, pareigos ir teisės. Kažko draudimas, jei vaikas pasielgė blogai, pvz. Jei vaikas sudavė kitam vaikui darželyje. Kas tada? Kaip apginti mažesnį vaiką, jei jį skriaudžia vyresnis, bet taip pat vaikas. Tėvai negali balso pakelti, o jų vaikas, kažko negavęs griūna ant žemės. Aišku, galim pakelti, paglostyti ir nupirkti ko vaikelis geidžia. Aš prieš smurtą, bet už teisingą vaikų auklėjimą, nes kitaip ne tik mokytojus , bet ir tėvus paaugę šūdais apipils. Ugdykime, auklėjime savo vaikus augti dorais piliečiais, o ne tenkinkime jų kiekvieną norą. Yra vaiko poreikiai ir norai. Manau juos reikia skirti.

  3. Prieš tą masinę psichozę yra labai daug žmonių, gal net dauguma. Bet jie bijo viešai pasisakyti, kad nebūtų gėdinami ir persekiojami. O psichozę kelia gana nedidelė, bet labai įtakinga grupė – masinė respublikinė žiniasklaida, vaikydamasi reitingų ir pinigų. Kai pradės teisti tėvus ir mokytojus, tada jie vėl turės apie ką rašyti – vėl pinigai ir reitingai. Didžioji mūsų žiniasklaidos dalis yra neobjektyvi, neatsakinga ir neregėtai įžūli. Bet ji iš esmės jau valdo valstybę, nebe politikai. Mūsų vienintelis ginklas – neklausykime jų raginimų ir netapkime skundikų visuomene.

  4. Pagaliau nors kas pries ta visuotinę psichozę.Tuoj tėvai pradės bijoti savo vaikų.Apipylė vaikas šūdu mokytoja visi klykia koks mokytojas blogas ir nė vieno žodžio kad ir tą vaiką kartu reikia kazkaip nubausti kad ir jis turi suprasti ka padarė.Taip ir auga nevaldomu monstrų karta kuri puikai žino savo teises ir neturi ne vienos pareigos.Man baisu pagalvoti kad Lietuvoj prasidės represijos prieš tėvus mokytojus .Gal jau pradekit staty kalejimu kiekvienam mieste.Niekada anksciau nepagalvojau kad galima bijoti vaiko o dabar jei vakare tenka praeiti pro desimtmečių burį darosi nejauku ir stengiuosi apeiti kaip galima iš toliau.Aš ne už vaiku mušima bet ir ne už tėvu varymą i kampa.Abi puses turi tureti ne tik savo teises bet ir pareigas.Nepadarykit taip kad tevai pradetu bijoti is viso gimdyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Taip pat skaitykite