Pagrindinis > Regione > Ekonomika > Metai nauji – bėdos senos

Metai nauji – bėdos senos

Apie nesibaigiančias negeroves, siejamas su eismo saugumu Marijampolės laisvoje ekonominėje zonoje (LEZ), rašyta ne kartą. Baraginės bei kitų kaimų gyventojai, įmonių, įsikūrusių pačioje Baraginėje, darbuotojai, į redakciją periodiškai atsiunčia vaizdų iš taip garsiai išreklamuotos pramoninės zonos. Jeigu apie langus bei duris gaminančios užsienio kapitalo UAB „Dovista“ veiklą negatyvių atsiliepimų kol kas negauta, nes dirbama vadovaujantis aukštais verslo kultūros standartais, tai šito niekaip nepasakysi apie jau antrą dešimtį milijonų europinių pinigų kainuosiantį „fabrikėlį“ statančią UAB „Juodeliai“. Nors įmonė su savo produkcija senokai „išplaukusi“ į tarptautinius vandenis, tad turėtų kasdieninėje veikloje taip pat kelti sau tokius reikalavimus, juo labiau, kad „Juodelių“ vadovai, pasikvietę į svečius vietos valdžios atstovus, mėgsta pasipuikuoti palečių gamyboje taikomomis pažangiomis technologijomis bei inovatyviais sprendimais, atrodytų, pačių elementariausių dalykų sureguliuoti, deja, nesugeba jau nuo pat įsikūrimo pradžios.

 Šiltuoju, o ypač šaltuoju metų laiku kelias Marijampolė–Baraginė (J. Montvilos gatvė) ties „Juodeliais“ tampa pavojinga zona eismo saugumui. Problema ne vien kelio dangoje, kurią be perstojo trupina dešimtis tonų sveriantys miškovežiai, krauti mediena, problema blogame automobilių, vykstančių į įmonę bei išvykstančių iš jos, srauto reguliavime. Tai akivaizdžiai matyti įvairiu laikotarpiu į redakciją atsiųstose gyventojų ir darbuotojų, kuriems tai kelia didelių nepatogumų, nuotraukose, pridedamose prie šio rašinio.

Beje, į redakciją skambinę piliečiai pastebėjo, jog kurį laiką, ypač po publikacijų žiniasklaidoje, problema lyg ir buvo išspręsta, miškovežiai stovėdavo aikštelėje, esančioje prie įmonės. Tačiau pastaruoju laikotarpiu reikalai vėl pablogėjo.

Siekiant išsiaiškinti nesklandumų priežastis ir kokių priemonių numatoma imtis, kad situacija pagerėtų, buvo paskambinta į UAB „Juodeliai“ nurodytu telefonu Marijampolėje. Juo atsiliepusi darbuotoja, išklausiusi, kokiu reikalu skambinama, paprašė kiek luktelėti. Su kažkuo trumpai pasitarus ji patarė visus dominančius klausimus atsiųsti elektroniniu paštu…

Ką gi, visi dirbame kaip, beje, ir „Juodeliai“ didelės konkurencijos sąlygomis, tad laukti, kol neaišku, kada bus atsakyta, o kaip ankstesnė patirtis parodė, ir galimai visai neatsakyta į gyventojus dominančius klausimus, neturime galimybės. Todėl atsiprašome, jog mūsų skaitytojams juos dominančios informacijos pateikti negalime.

Yra toks dalykas, kaip Spaudos įstatymas, kuriuo turėtų nepiktnaudžiaujant vadovautis ne vien žurnalistai, bet ir valstybės tarnautojai, verslininkai ir kiti subjektai, kadangi tai yra visuomenės viešo intereso gynimo reikalai. Deja, deja, tokia ta mūsų demokratija. Kol kas…

Skaitytojų nuotraukose – gyventojų nepasitenkinimą keliantys vaizdai įvairiu metų laiku iš Marijampolės LEZ.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE